آخرین اخبار

ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری برگزار می شود.

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری INOTEX 2017 با همت پارک فناوری پردیس و با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی از تاریخ ۲ تا ۵ خردادماه سال جاری (۲۳ تا ۲۶ ماه May سال ۲۰۱۷ میلادی) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
اینوتکس، مجمعی از فناوران، صنعتگران، دانشمندان و همچنین بازرگانانی است که علاوه بر معرفی خود در این بستر می توانند اطلاعات لازم از آخرین پیشرفت‌هاى صنعتی، دستاوردهاى پژوهش علمى و ایده‌هاى اقتصادى – تکنولوژیکی در کشورهای پیشرو فناوری در جهان را به دست آورند.
هدف اصلی این نمایشگاه، زمینه سازی برای تبادل فناوری بین شرکتهای فناور ایرانی و خارجی است از این رو ابزارهای مختلفی برای مذاکرات بین شرکتها و تعریف همکاری میان آن ها به کار گرفته میشود، به گونه ای که در نمایشگاه سال گذشته (اینوتکس ۲۰۱۶)، تعداد ۸۲ شرکت خارجی و ۹۲ شرکت داخلی حضور داشتند و با برگزاری ۱۵۰ جلسه مذاکره بین شرکتها، ۶۶ تفاهم نامه همکاری میان شرکت ها منعقد شد که تاکنون ۸ قرارداد با ارزش حدودی ۲۰ میلیون دلار به امضا رسیده است.
این رویداد با هدف تعریف همکاری‌های بین‌المللی فناوری-‌ تجاری، صادرات فناوری و محصول، ارتقای توان فناورانه شرکت‌های ایرانی، افزایش توان رقابتی شرکت‌های ایرانی در عرصه بین‌الملل و تسهیل فرآیند انتقال فناوری، بعنوان یک پروژه بین‌المللی در نظر دارد با برنامه‌ریزی‌ منسجم به بزرگترین رویداد تبادل فناوری منطقه تبدیل شود.
پارک فناوری پردیس در نظر دارد با زمینه‌سازی و حمایت از شرکت های فناور روابط بین‌المللی این شرکتها را توسعه دهد، از این رو از شرکت‌هایی که دارای آمادگی تبادل فناوری هستند دعوت به عمل می آید تا با اخذ غرفه و حضور در نمایشگاه اینوتکس، دستاوردهای خود را ارائه کرده و از خدمات تبادل فناوری مرکز فن بازار و نیز تسهیلات حمایتی برای انتقال فناوری در نمایشگاه بهره‌مند شوند.
با توجه به مهلت کم باقی مانده برای ثبت نام یعنی تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت، از شرکت های متقاضی دعوت می شود برای اخذ غرفه و یا کسب اطلاعات تکمیلی به سایت رسمی نمایشگاه به نشانی www.inotex.com مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ۷-۷۶۲۵۰۷۳۵-۰۲۱ شرکت مدیریت صادرات ایرانیان تماس برقرار نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست