آخرین اخبار

طرح تسهیل فروش کالاهای فناورانه ایرانی آغاز شد

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طرح تسهیل فروش و برندینگ کالاهای فناورانه ایرانی را از طریق وب‌سایت‌های مطرح فروش آنلاین کشور آغاز کرده است.
این طرح فرصتی برای تولیدکنندگان کالاهای فناورانه با کیفیت داخلی برای معرفی و شناخته شدن هرچه بیشتر محصولات ایشان در بین عموم و در نتیجه فروش روزافزون این محصولات از طریق فروشگاه‌های الکترونیک مطرح کشور است.
در راستای کمک به توسعه فروش محصولات B2C شرکت‌های عضو، سامانه فن‌بازار ملی ایران و شرکت‌های دانش‌بنیان، این طرح برای ارزیابی، معرفی و فروش کالای این شرکت‌ها از طریق فروشگاه‌های مجازی مطرح در کشور تعریف و راه‌اندازی شده است.
در این طرح، تولیدکنندگان کالاهای دانش‌بنیان B2C، فرصت خواهند داشت ضمن معرفی و تبلیغ عمومی محصولات خود در وب‌سایت‌های پربیننده، اقدام به فروش محصولات خود کنند. فروشگاه‌های آنلاین نیز می‌توانند برای مشارکت در این طرح با مرکز فن بازار ملی ایران تماس بگیرند.
شرایط طرح و فرم‌ ثبت‌نام از طریق سامانه فن‌بازار ملی ایران، دریافت مستقیم از طریق لینک، مکاتبه با پست الکترونیکی و تماس با شماره‌تلفن‌ ۷۶۲۵۱۱۷۲- ۰۲۱ شرکت شزان (کارگزار مرکز فن بازار ملی ایران) در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.

منبع: ایسنا

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست