آخرین اخبار

دومین همایش ملی رسانه، ارتباطات و آموزش‌های شهروندی

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

دبیر اجرایی دومین همایش ملی رسانه، ارتباطات و آموزش‌های شهروندی گفت: دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور تا ۲۰ بهمن برای ارسال مقالات فرصت دارند.
نازنین ملکیان دبیر اجرایی و عضو شورای سیاست‌گذاری دومین همایش ملی رسانه، ارتباطات و آموزش‌های شهروندی از برگزاری این همایش در اسفندماه امسال خبر داد و گفت: دومین همایش ملی رسانه، ارتباطات و آموزش‌های شهروندی با هدف جمع‌آوری مقالاتی که کارکرد رسانه و ارتباطات را تحت آموزش‌های شهروندی بررسی کردند، انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه نخستین دوره این همایش در اسفندماه سال ۹۳ برگزار شده است، گفت: در این همایش محورهای مورد نظر گسترده‌تر شده است به طوریکه محورهای رسانه و آموزش‌های شهروندی، ارتباطات و آموزش‌های شهروندی، رسانه، ارتباطات و حقوق شهروندی، روابط عمومی و آموزش‌های شهروندی، مدیریت رسانه و آموزش‌های شهروندی، رسانه، ارتباطات و آموزش وظایف و تعهدات شهروندی، کنکاش مفهومی رسانه، مدیریت عمومی و مدیریت آینده پژوهشی در این همایش بررسی می‌شوند.
دبیر اجرایی و عضو شورای سیاست‌گذاری دومین همایش ملی رسانه، ارتباطات و آموزش‌های شهروندی ادامه داد: دانشجویان تمام دانشگاه‌های کشور اعم از دانشگاه‌های آزاد و سراسری تا ۲۰ بهمن مهلت دارند تا مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
ملکیان ادامه داد: شورای سیاست‌گذاری این همایش متشکل از احمد سیف رئیس دانشگاه آزاد واحد تهران شرق، ولی خانی معاون دانشجویی این واحد، کیا معاون پژوهشی واحد، ساجالویی رئیس دانشکده علوم انسانی این واحد و ماندانا سمیعی است و علی‌اکبر فرهنگی، محمد سلطانی‌فر، تربتی و نیرومند اعضای کمیته علمی همایش را تشکیل می‌دهند.

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست