اخبار ایران و جهان کاشی

برگزیدگان هجدهمین جشنواره خوارزمی

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

صبح امروز هتل المپیک تهران میزبان جمعی از پژوهشگران و مسئولان علم و فناوری کشور بود تا شاهد برپایی مراسم اختتامیه هجدهمین جشنواره جوان خوارزمی باشد.
خبر آنچه که در این مراسم روی داد را به زودی در علمنا شاهد خواهید بود. اما اسامی برگزیدگان این دوره از جشنواره خوارزمی به شرح ذیل می باشد.

فرشته مشکانی
رتبه اول پژوهش‌های بنیادی، گروه فناوری‌های شیمیایی و با عنوان طرح «ساخت کاتالیست نانو ساختار اکسید آهن برای واکنش انتقال آب ـ گاز ـ دمای بالا»

آزاده ملک‌نژاد
رتبه دوم پژوهش‌های بنیادی، گروه علوم پایه و با عنوان طرح «میدان‌های پیمانه‌ای و کیهان‌شناسی عالم اولیه»

سجاد کشی‌پور
رتبه دوم پژوهش‌های بنیادی، گروه محیط‌ زیست و با عنوان طرح «بکارگیری سلولز به عنوان بستری سبز برای کاتالیزورها»

سعید باقری
رتبه سوم پژوهش‌های بنیادی، گروه فناوری نانو و با عنوان طرح «سنتز هدفمند نانو کاتالیزرهای جدید و کاربرد آنها در سنتز ترکیبات آلی»

آرش توکل
رتبه سوم پژوهش‌های بنیادی، گروه مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات و با عنوان طرح «معماری نمایی برای سامانه‌های ذخیره‌سازی»

بهناز بخشنده
رتبه سوم پژوهش‌های بنیادی، گروه زیست فناوری و علوم پایه پزشکی و با عنوان طرح «ترمیم ضایعه شدید استخوانی به صورت درون‌تنی با استفاده از نانو الیاف و سلول‌های بنیادی»

یوسف مظاهری رودبالی
رتبه سوم پژوهش‌های بنیادی، گروه مواد، متالورژی و انرژی‌های نو و با عنوان طرح «ارتقای استحکام فولاد دو فاز با شکل‌گیری بالا»

اسماعیل محمدی فلاورجانی و محمد علی اسماعیلی
رتبه دوم پژوهش‌های کاربردی، گروه مکانیک و با عنوان طرح «ساخت و کنترل ربات پوشیدنی»

مهدی خرسندی و علی آقا رسولی
رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی، گروه برق و کامپیوتر و با عنوان طرح «تقویت‌کننده ماکروویو ۲.۵ تا ۶ گیگاهرتز ۱۵۰ وات»

جواد زندی
رتبه دوم طرح‌های توسعه‌ای، گروه برق و کامپیوتر و با عنوان طرح «ارتقای سامانه اتو آنالایزر موجود با هدف افزایش امنیت و دقت تجهیز»

اسد وقار فرحناک
رتبه سوم طرح‌های توسعه‌ای، گروه برق و کامپیوتر و با عنوان طرح «تجمیع‌کننده پهنای باند»

مسلم اعظم‌فر
رتبه اول نوآوری، گروه برق و کامپیوتر و با عنوان طرح «نمایشگر لمسی متون بریل»

عطیه ضیغمی
رتبه دوم نوآوری، گروه هنر و با عنوان طرح «تلفیق نظاره‌های شرقی با هنر تصویرگری نو»

عبدالله عزیزی برمس و علی شیرمحمدی
رتبه دوم نوآوری، گروه عمران و با عنوان طرح «طراحی نمونه آزمایشگاهی میراگر لرزه‌گر پاندولی»

عادل احمدی‌نژاد
رتبه سوم نوآوری، گروه عمران و با عنوان طرح «ارتقای دستگاه آزمایش دینامیک خاک در درجات مختلف اشباع»

مجید بلالی
رتبه سوم نوآوری، گروه مکانیک و با عنوان طرح «دستگاه نگین تراش انعطاف‌پذیر»

همچنین اسامی برگزیدگان بخش دانش آموزی این جشنواره که پیشتر علمنا آن را منتشر کرده بود را می توانید از اینجا بخوانید.

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست