آخرین اخبار

«پژوهانه» برای فناوری‌های نوین سلامت

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

دکتر پروین پاسالار، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس کمیته دانشجویی دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت، ضمن اشاره به برنامه‌های ویژه در راستای حمایت از طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه دانشجویان نخبه فعال در حوزه فناوری‌های نوین سلامت، هدف از اجرای این برنامه‌ها را تقویت بیش از پیش فرایند تولید دانش بومی در این حوزه دانست.
رئیس مرکز استعدادهای درخشان و سرپرست مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران، به اعطای پژوهانه (همان گرنت پژوهشی) ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون ریالی به ۳ پتنت و ۳ پروتوتایپ {پیش‌نمونه، طرح و الگوی اولیه} برتر دانشجویی برای توسعه فناوری در حوزه فناوری‌های نوین سلامت اشاره کرد و از طراحی برنامه‌های ویژه شامل مسابقه حل مسئله نوآورانه در سلامت با حضور ۲۰ تیم از سراسر کشور، انتخاب پایان نامه برتر در فناوری و نوآوری سلامت و انتخاب طرح و ایده نوآورانه برتر سلامت در کمیته دانشجویی دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت خبر داد.
علاقه مندان برای ثبت‌نام در بخش‌های مختلف این فن‌بازار، می‌توانند تا ۱۰ آبان ماه از طریق تارنمای فن‌بازار ملی سلامت دانشگاه علوم‌پزشکی تهران در این خصوص اقدام کنند.

+ برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نخستین فن‌بازار ملی سلامت می توانید مصاحبه علمنا با دکتر نگاهداری، رییس دبیرخانه دائمی این فن بازار را که چندی پیش منتشر شده بود مطالعه نمائید.

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست