آخرین اخبار

سومین کارگاه بین المللی “پروبیوتیک ها”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

سومین کارگاه بین المللی آسیا اقیانوسیه پروبیوتیک ها با همکاری پژوهشکده علوم و صنایع غذایی و انستیتو متخصصین صنایع غذایی آسیا اقیانوسیه (APIFP) در روزهای ۱۶ و ۱۷ آذر ماه (۶ و ۷ دسامبر ۲۰۱۶) در مشهد برگزار می شود.
اولین و دومین کارگاه اشاره شده به میزبانی دانشگاه لینکلن نیوزلند و دانشگاه جینان چین برگزار گردیده است.
در این کارگاه دو تن از متخصصین برجسته حوزه پروبیوتیک ها و غذاهای فراسودمند به نام های دکتر ملک الطاف حسین از دانشگاه لینکلن و مدیر اجرایی انستیتو متخصصین صنایع غذایی آسیا اقیانوسیه (APIFP) و پروفسور کنت یویانگ از اساتید دانشگاه جینان و از اعضای هیات مدیره ی این انستیتو به تدریس خواهند پرداخت.
شایان ذکر است این رویداد علمی بین المللی گامی مهم در تبادل تجربیات و یافته های علمی، هم افزایی علمی و افزایش ارتباط میان پژوهشگران، متخصصان، صنعتگران و بازرگانان در زمینه پروبیوتیک ها در سطح قاره بزرگ آسیا و اقیانوسیه به شمار می رود.
محورهای این کارگاه بین المللی شامل معرفی پیشرفت های علمی اخیر در برنامه های کاربردی پروبیوتیک ها در صنایع غذایی؛ شناخت و بهره‌گیری از روش های نوآورانه در پروبیوتیک ها؛محصولات غذایی پروبیوتیک منطبق با معیارهای علمی و  تبادل جدیدترین دست آوردها در حوزه پروبیوتیک ها جهت تولید غذای سالم می باشد.
از علاقه مندان به شرکت در این دوره دعوت می شود حداکثر تا تاریخ ۲۰ آبان ماه از طریق سایت کارگاه نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام فرمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست