آخرین اخبار

تفاهم‌میان جهاددانشگاهی و شهرک‌ صنعتی قزوین

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

جهاددانشگاهی و شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با امضای تفاهم‌نامه‌‌ای، همکاری‌های مشترک علمی، پژوهشی و فناوری بین خود را توسعه دادند.
در این تفاهم‌نامه همکاری که با حضور محمد حسین فائزی رییس جهاددانشگاهی قزوین و حمیدرضا خان‌پور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین امضا شد، دو طرف با استفاده از ظرفیت‌های درون مجموعه‌ای به واحدهای صنعتی استان خدمات ارائه خواهند کرد.
همچنین کمک به واحدهای تولیدی فعال در زمینه بالا بردن ظرفیت تولید، کاهش قیمت تمام شده و افزایش بهره وری و بررسی مشکلات واحدهای بهره بردار راکد مستقر در شهرک‌های صنعتی و کمک به راه‌اندازی مجدد آن‌ها از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه خواهد بود.
در این تفاهم‌نامه به برگزاری تورهای صنعتی مشترک تأکید شده و ارائه خدمات به واحدهای نیمه ساخته در انتخاب نوع تکنولوژی و مشاوره های صنعتی نیز از دیگر اهداف آن در نظر گرفته شده است.
همکاری در اجرای کلینیک صنعت سیار و استفاده از ظرفیت‌های جهاد در حوزه‌های فن بازار و خوشه‌های صنعتی از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه است که صبح امروز (دوشنبه ۳ آبان ماه) به امضای رییس جهاددانشگاهی و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی رسیده است.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست