آخرین اخبار

مسابقات مقدماتی دومین کدکاپ شریف

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

کدکاپ یک مسابقه‌ی برنامه‌نویسی است. هدف از برگزاری این مسابقه صرفاً یک رقابت فنی بین افراد نیست، بلکه قرار است در کدکاپ دانش و مهارت برنامه‌نویسی شرکت‌کنندگان افزایش یابد و مهارت و دانش کسب شده در صنعت فناوری اطلاعات کشور مورد استفاده قرار گیرد.
به این منظور سعی شده است مسابقه را به سمتی سوق دهند که حداکثر تعداد مخاطبین را از جامعه‌ی فنی و برنامه‌نویسان کشور حضور یابند.
بنابراین در کدکاپ، ابتدا مهارت بیاموزید، سپس مهارت‌تان را تقویت کنید، بعد از آن با دیگران به رقابت بپردازید و فرصت‌های شغلی شرکت‌های حاضر در مسابقات را به دست آورید.
حال دانشگاه صنعتی شریف مرحله‌ی مقدماتی دومین دوره‌ی مسابقات برنامه‌نویسی کدکاپ ایران را روز پنج‌شنبه، ۲۹ مهرماه برگزار خواهد کرد.
بنا بر این گزارش؛ دومین دوره ی مسابقات برنامه‌نویسی کدکاپ ایران شامل دو مسابقه‌ی آموزشی، دو مسابقه‌ی تمرینی، مسابقه‌ی مقدماتی و در نهایت مسابقه‌ی حضوری می باشد، تاکنون مسابقات آموزشی و تمرینی به پایان رسیده و در روز پنج‌شنبه‌ ۲۹ مهرماه مسابقه‌ی مقدماتی برگزار خواهد شد.
خاطرنشان می شود؛ شرکت در مسابقه‌ی مقدماتی برای راهیابی به مرحله‌ی حضوری که ۱۹ و ۲۰ آبان ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود، الزامی است.
مسابقات مقدماتی در قالب تیم‌های دو نفره برگزار خواهد شد و در نهایت ۱۰۰ تیم برتر مسابقه‌ی مقدماتی به مسابقه‌ی حضوری در دانشگاه صنعتی شریف راه پیدا می‌کنند.
شایان ذکر است آخرین مهلت ثبت‌نام در مسابقه‌ی کدکاپ تا زمان شروع مسابقه‌ی مقدماتی (ساعت ۱۷ روز ۲۹ مهر) می‌باشد و علاقه مندان میتوانند برای ثبت نام به سایت کدکاپ مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست