آخرین اخبار

فردا، نشست دانشجویی حامیان محیط زیست

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

نخستین نشست منطقه ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی، به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و اداره محیط زیست شهر تهران، فردا (چهارشنبه۲۸ مهرماه) در تهران با حضور ۳۰ گروه دانشجویی حامی محیط زیست برگزار می‌شود.
در این نشست نحوه مشارکت دانشجویان در رفع مشکلات زیست محیطی کلان شهرها، رییس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، رییس اداره محیط زیست شهر تهران، مسئول شبکه سمن های محیط زیستی استان تهران و رییس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
علاوه بر این در این برنامه کارگاه هایی با موضوعات آشنایی با جایگاه و نقش نهادهای مدنی در فعالیت های اجتماعی و دانشگاه سبز برای ارتقای سطح دانش و توانمندی های مسئولین کانون ها و گروه های دانشجویی برگزار خواهد شد.
همچنین مسئولان گروه ها و کانون های دانشجویی جهت انتخاب شورای منطقه شامل استان های تهران، مرکزی، قم، قزوین، البرز و بررسی برنامه ها و کارهای اجرای مشترک در سال تحصیلی پیش رو با هم به گفت و گو می نشینند.
سخنرانی دکتر محسن ناصری، مدیر طرح ملی تغییر آب و هوای سازمان حفاظت محیط زیست با موضوع نشست پاریس و اثرات آن بر محیط زیست ایران پایان بخش این نشست خواهد بود.
گفتنی است، باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست باشگاهی است کشوری متشکل از ۱۰۳ گروه دانشجویی که در اردیبهشت ماه ۹۵ با حمایت سازمان دانشجویان تشکیل شد و منطقه دو آن شامل ۳۰گروه دانشجویی از استان های تهران، مرکزی، قم، قزوین، البرز می باشد.
قابل ذکر است این نشست دانشجویی فردا در سرای محله باغ فیض از ساعت ۹ تا ۱۷ برگزار می شود.

 

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست