آخرین اخبار

پنجمین کنگره ملی عناصر کمیاب ایران

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

پنجمین کنگره عناصر کمیاب ایران در ادامه یک دهه برگزاری و تلاش برای گسترش عناصر کمیاب و تاکید بر علوم و پژوهش های وابسته به آن همچون «زیست شناسی، پزشکی، دندانپزشکی، مهندسی بافت، شیلات، کشاورزی، زمین شناسی، محیط زیست و علوم نوین نانو و بیوانفورماتیک» با رویکرد گسترش علوم وابسته و بررسی چالش های بکارگیری و توسعه ی دانش های مرتبط در یک برنامه ریزی گسترده در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.
عناصر کمیاب در سلامت و بیماری، تغذیه انسانی، متابولیسم بیولوژیکی، داروسازی، دندانپزشکی و مهندسی بافت، علوم کشاورزی، شیلات و دامپزشکی، نانوتکنولوژی، بیوانفورماتیک،آلودگی های زیست محیطی، فرایند سلولی و ملکولی و زمین شناسی پزشکی و روش های نوین در سنجش عناصر کمیاب از جمله محورهای اصلی کنگره می باشند.
آخرین مهلت برای ارسال مقالات، ۱۵ آبـــان ماه سال جاری است و دانشکده علوم زیستی دانشگاه تربیت مدرس ، میزبان و مجری این کنگره علمی در روزهای سی ام آذر ماه الی دوم دی ماه سال جاری می باشد.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنگره مراجعه کنند.
قابل ذکر است پنجمین کنگره عناصر کمیاب ایران دارای امتیاز بازآموزی برای پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان، متخصصین علوم آزمایشگاهی، متخصصین پاتولوژی، متخصصین تک رشته ای آزمایشگاه و تغذیه می باشد.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست