آخرین اخبار

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

نمایشگاه محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات، نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری فیمابین دست اندرکاران حوزه محیط زیست است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید.
در دوره آتی نمایشگاه محیط زیست که با شعار ” اقتصاد سبز، دوران پسا تحریم” در ۶ تا ۹ اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد گردید، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .
گفتنی است طی حکمی از سوی معصومه ابتکار، رییس سازمان حفاظت محیط زیست؛ مجید فدایی مدیرکل روابط عمومی این سازمان به عنوان  “رئیس ستاد برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست” منصوب شده است.
شرکت کنندگان و دوستداران محیط زیست می توانند جهت ثبت نام در این نمایشگاه بین المللی به سایت شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست