آخرین اخبار

فراخوان هفتمین همایش بین المللی علوم شناختی

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

هفتمین همایش بین المللی علوم شناختی (ICCS 2017) توسط پژوهشکده علوم شناختی و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران و حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در روزهای ۱۰ لغایت ۱۴ اردیبهشت ۹۶ در مرکز بین المللی همایش های رازی برگزار خواهد شد.
از این رو هیات علمی هفتمین همایش با انتشار فراخوان از پژوهشگران، استادان و دانشجویان علاقمند حوزه علوم شناختی دعوت کرده است چکیده مقالات خود را حداکثر تا اول آذر ماه ۱۳۹۵ از طریق سامانه اینترنتی همایش به دبیرخانه ارسال کنند.
موضوعات همایش از جمله عصب شناسی شناختی ، روان شناسی شناختی، آموزش و پرورش شناختی ، فلسفه ذهن، هوش مصنوعی و مدلسازی شناختی ، بازتوانی شناختی ، نقشه برداری و تصویر برداری مغز، ارزیابی شناختی ، زبان شناسی شناختی ، عصب شناختی بالینی ( با تاکید بر اوتیسم و آلزایمر) و شناخت اجتماعی را دربر می گیرد.
گفتنی است همایش بین المللی علوم شناختی هر دو سال یکبار با شرکت دانشجویان، اساتید و پژوهشگران ایرانی و غیر ایرانی حوزه های علوم و فناوری های شناختی برگزار می شود. یکی از اهداف پژوهشکده علوم شناختی ، به عنوان برگزار کننده همایش های بین المللی دوسالانه علوم شناختی، کمک و مشارکت در فراهم ساختن بستر لازم برای گردآوری، تبادل اطلاعات و تجربیات و گسترش همکاری های علمی و پژوهشی و طراحی و اجرای پروژه های مشترک بین مراکز علمی، پژوهشی، آموزشی و شرکت ها و موسسات دانش بنیان کشور در حوزه های علوم شناختی و همچنین توسعه مبادلات علمی و پژوهشی در این شاخه جدید علمی آنها با مراکز پژوهشی و آموزشی سایر کشورها با نگاه ویژه به کشورهای اسلامی است.
در هفتمین همایش بین المللی علوم شناختی، همانند همایش های قبلی آن علاوه بر برگزاری نشست های عمومی سخنرانی اساتید ایرانی و غیر ایرانی میهمان و ارائه شفاهی چکیده مقاله های پذیرفته شده از سوی نویسندگان آنها، کارگاه های آموزشی توسط اساتید زبده ایرانی و غیر ایرانی، میزگردها و سمپوزیوم های تخصصی مختلف در باره محورهای اصلی همایش تشکیل می شود.
شرکت کنندگان در این همایش از امتیار بازآموزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران برخوردار می شوند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست