آخرین اخبار

حضور اساتید مجرب در سمینار ” پایداری در معماری خلاق”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

نخستین سمینار تخصصی و کارگاه آموزش عالی «پایداری در معماری خلاق»، با همکاری دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران، مرکز معماری ایران و دانشگاه فلورانس ایتالیا ۲۸ تا ۳۰ مهرماه جاری به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.
این سمینار آموزشی برای نخستین بار، با حضور اساتیدی چون پروفسور مارکو سالا(استاد دانشگاه فلورانس ایتالیا)، دکتر مجید مفیدی(استادیار دانشگاه علم و صنعت ایران) و دکتر نازیلا خاقانی(دکترای معماری از دانشگاه فلورانس) کار خود را آغاز می کند.
گفتنی است معماری پایدار و فناوری خلاق؛ مقایسه ارزیابی بین المللی پایداری در معماری؛ انرژی های تجدید پذیر در ساختمان؛ منطقه پایدار و احیای شهری؛ اصول طراحی سامانه ایستا؛ باز زنده سازی بناهای مسکونی پایدار؛ بررسی نمونه موردی پروژه های برتر معماری پایدار (همراه با جزئیات اجرایی)؛ آموزش نرم افزار محاسبه دقیق سلول فوتو ولتاییک (ACCA SOLARIUS-TERMUS)و کارگاه عملی بـرای به چالش کشیدن آموخته های سمینار، عناوین و محورهای اصلی سمینار تخصصی «پایداری در معماری خلاق»، عنوان شده است.
قابل ذکر است به شرکت کنندگان در سمینار، گواهی شرکت در دوره از دانشگاه های فلورانس ایتالیا، علم و صنعت ایران و مرکز معماری ایران اهدا می شود.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست