آخرین اخبار

بزودی، آغاز بکار همایش بین‌المللی ارگونومی ایران

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

همان طور که پیش تر در پایگاه علمی_خبری علمنا فراخوان دومین همایش بین‌المللی ارگونومی ایران به میزبانی شیراز اطلاع رسانی شده بود.
اکنون در جهت اعلام اخبار نهایی اعلام می داریم:
به گفته دکتر علیرضا چوبینه، دبیر علمی این همایش بین المللی؛ در این همایش، سه مهمان خارجی از کشورهای کانادا و سوئد و ۵۲ استاد داخلی در موضوعات گوناگون ارگونومی شامل طراحی انسان محور، ارگونومی شناختی، ارگونومی فیزیکی و ایمنی خطای انسانی سخنرانی دارند.
و در کنار این همایش، سیزده کارگاه تخصصی از سوی متخصصان خارجی و داخلی برگزار می‌شود؛ همچنین برپایی دو میزگرد علمی تخصصی با موضوع “افق آموزش و پژوهش در ارگونومی و جایگاه شغلی دانش آموختگان رشته ارگونومی” و “ارگونومی در صنعت؛ چالش‌ها و فرصت‌ها” از برنامه‌های این همایش است.
وی اضافه کرد: از بین ۴۰۶ مقاله رسیده به دبیرخانه همایش ۲۰۱ مقاله پذیرفته شده است که ۴۶ مقاله به صورت سخنرانی و ۱۴۵ مقاله به شکل پوستر ارائه خواهد شد.
این استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: شرکت کنندگان این رویداد علمی شامل دانشجویان، استادان، کارشناسان بهداشت حرفه‌ای، ایمنی صنعتی و HSE شاغل در بخش صنعت خواهند بود.
چوبینه یادآور شد: همایش بین‌المللی ارگونومی ایران، از سوی مرکز تحقیقات علوم بهداشتی، مرکز تحقیقات علوم توانبخشی و با مشارکت انجمن ارگونومی و مهندسی عوامل انسانی ایران و مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، ر روزهای ۲۸ تا ۳۰ مهر ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار می‌شود.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست