آخرین اخبار

دومین همایش بین‌المللی صنعت CNG

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

در سال ۹۳، میزبانی هفتمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی دوسالانه صنعت گازسوز جهان با نام ۷thANGVA 2017  به جمهوری اسلامی ایران اعطا شد.
در همین راستا، به‌منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی برای برگزاری شایسته ۷ th ANGVA 2017 مقرر شد در سال‌های ۹۴ و ۹۵؛ دو پیش رویداد تحت عنوان «نمایشگاه و همایش صنعت CNG و سوخت‌های‌جایگزین» برگزار شود، که پیش رویداد نخست در ۱۶ و ۱۷ آذرماه ۹۴ با حضور فعالان صنعت در بخش خصوصی دولتی و عمومی برگزار شد.
در سال جاری نیز بر اساس بازخوردهای حاصل از رویداد سال گذشته، تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب‌تر و موثرتر IRAN CNG 2016 در ۱۶ و ۱۷ آذرماه انجام داده‌شده است.
این همایش و نمایشگاه بین‌المللی با محوریت وضعیت امروز و چشم‌انداز آینده، تحولات فناوری، اصلاح سبد سوخت، توسعه صادرات و همکاری‌های بین‌المللی، طرح‌های توسعه‌ای و اثرات زیست‌محیطی برگزار خواهد شد و آخرین‌مهلت دریافت مقالات ، اول آبان ماه ۱۳۹۵، اعلام نتایج داوری مقالات ۱۰ آبان ماه و همچنین اعلام آمادگی برای ارائه کارگاه‌ها نیز همین تاریخ خواهد بود. آخرین‌مهلت ارسال نسخه نهایی نیز ۲۰ آبان ماه است.
حضور در همایش‌های جهانی و برگزاری آن دریچه‌ای برای تعامل با صاحب‌نظران و فعالان در حوزه صنعت و همچنین به اشتراک گذاشتن بازار و فرصت‌هایی برای جذب سرمایه و توسعه صادرات خواهد بود.
در IRAN CNG 2016 تلاش می‌شود تا وضعیت صنعت CNG و سوخت‌های جایگزین در ایران و جهان از ابعاد مختلف موردبررسی قرار گیرد.
قابل ذکر است در این رویداد علمی و صنعتی، که با حمایت پارک فناوری پردیس صورت می‌گیرد، مهندسین و متخصصان داخلی و خارجی علاوه بر معرفی تکنولوژی‌های نوین در حوزه این صنعت، فرصت‌ها، تهدیدها و چالش‌های پیش رو در دوران پس از تحریم را بررسی خواهند کرد.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست