آخرین اخبار

آغاز بکار چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، با حضور دکتر وحید احمدی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران کار خود را آغاز کرد.
دکتر احمدی، در سخنرانی افتتاحیه همایش چهارم بیان کرد: محصولات فناورانه و فرهنگ، تاثیرات متقابلی بر هم دارند و این همایش با شعار فناوری اطلاعات از چشم انداز سیستم های اجتماعی و تکنیکی برگزار شده تا جایگاه مهم علوم انسانی در تولید محصولات فناورانه بیان شود.
گفتنی است از میان محصولات ارسالی به دبیرخانه همایش، ۱۸ محصول به عنوان برگزیده انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند که ۳ محصول برتر، جوایز فاب طلایی، نقره‌ای و برنزی را دریافت کردند.
در میان محصولات برگزیده، صندوق فروشگاهی هوشمند فراسو، مربوط به شرکت صنایع رایانه فراسو، فاب طلایی، سامانه عرضه و تقاضای پژوهش (ساعت) مربوط به پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، فاب نقره‌ای و قابلیت همزمان سازی ابرپژوهیار مربوط به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور، فاب برنزی دریافت کردند.
هم چنین، در این همایش از یک ایده برتر و سه ایده برگزیده تقدیر خواهد شد و از ۳۶ مقاله پذیرفته شده، ۹ مقاله بطور شفاهی ارائه خواهد شد و بقیه به صورت پوستر نمایش داده می شود.
گفتنی است در نمایشگاه جانبی همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با حضور بیش از ۲۰ نماینده موسسات و شرکت های فناوری، دستاوردهای فناورانه خود را ارائه کرده اند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست