اخبار ایران و جهان

فراخوان برای پروژه تلویزیونی «نوآوران»

نوشته شده توسط مریم اویسی

پروژه تلویزیونی «نوآوران» با هدف حمایت از طرح های برتر ایرانی در حوزه طراحی خودرو، معماری و شهرسازی، سلامت و بهداشت فراخوانی را منتشر کرد.
به گزارش روابط عمومی برنامه تلویزیونی نوآوران، پروژه تلویزیونی «نوآوران» به تهیه کنندگی میثم بهزادی از طراحان، ایده پردازان و اجراکنندگان طرح های برتر در زمینه های موضوعی خودرو، شهرسازی و معماری و بهداشت و سلامت حمایت می کند.
این برنامه تلویزیونی که تا پایان امسال از یک یا دو شبکه سراسری پخش خواهد شد، قرار است در فضایی انتقادی و گفت و گو محور موضوع تعامل علم و صنعت را مطرح کرده و ایده های بکر و طرح های نوین و مهجور در حوزه های زیربط را به مردم معرفی کند. این برنامه در هر قسمت میزبان جمعی از مسئولان و مدیران بخش دولتی و خصوصی و جوانان علاقه مند و فعال در زمینه های ذکر شده خواهد بود.
علاقه مندان به حضور و شرکت در این رویداد تلویزیونی می توانند آمادگی اولیه خود را از طریق ارسال پیامک به شماره ۱۰۰۰۵۰۰۰۲۰۰۰۱۰ اعلام کنند.
زمان و مکان دقیق ضبط برنامه به منظور حضور افراد متقاضی چند روز قبل از برگزاری به نفرات منتخب اعلام خواهد شد.
گفتنی است؛ شرکت کنندگان در این برنامه شاهد رونمایی از طرح های برگزیده و منتخب در حوزه های علمی و فناورانه خواهند بود. همچنین می توانند به اظهار نظرات و دیدگاه های خود در زمینه مورد بحث برنامه بپردازند.

درباره نویسنده

مریم اویسی

دیدگاه شما چیست