اخبار ایران و جهان

“علمنا” استخدام می کند

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

در چند سال اخیر شاهد توسعه پرشتاب پایگاه‌های خبر و تولد رسانه های علمی در کشور بودیم؛ اتفاقی که بی‌شک در پیشرفت و توسعه علمی کشور موثر است. در این میان، سهم روزنامه‌نگاران علمی که با به کارگیری ادبیات ساده و قابل فهم می‌توانند دشوارترین مفاهیم علوم و فناوری را به عموم مردم منتقل کنند، در این مسیر بسیار حائز اهمیت است.
“علمنا “در عمر دو ساله خود، به لطف مخاطبان پیگیر و همکاران رسانه‌ای پرکوشش این رسانه، توانسته جایگاه خود را به عنوان یک رسانه موثر و پرسشگر در حوزه علم و فناوری ارتقا دهد.
تحریریه “علمنا “بیش از اینکه تولید خبر را وظیفه خود بداند، به تولید محتوای ارزشمند و موثر برای ارتقا سواد و آگاهی علمی مخاطبان می‌اندیشد.
حال برای توسعه فعالیت های “علمنا” قصد داریم، همکاران جدیدی در تحریریه داشته باشیم و برای همین اگر در حال حاضر یکی از سه پیشینه لازم برای همکاری با “علمنا” را دارید و همچنین ساکن استان تهران یا البرز و دارای روحیه کار تیمی هستید از شما دعوت می کنیم به خانواده “علمنا “بپیوندید.

مهارت های لازم:

۱- فارغ‌التحصیلان یا دانشجویان یکی از رشته‎های علوم‌پایه، مهندسی، محیط زیست یا پزشکی که تجربه خبرنویسی یا گزارشگری علمی دارند
۲- فعالان رسانه‌ای که به یک یا چند زبان خارجی تسلط دارند
۳- روزنامه‌نگارانی که تجربه کار در حوزه علمی داشته‌اند

* فضای دوستانه‌ی کاری‌مان باعث می‌شود حرفه‌ای‌ترها و کاربلدها، مهارت‌ها و فوت‌و‌فن درست انجام دادن کارها را بدون چشم‌داشت به هم آموزش دهند.
پس در ارسال رزومه تردید نکنید و هم اکنون اقدام کنید.

شرایط محیط کار نیز از قرار زیر است:

۱٫ ساعت کاری از ۸.۳۰ تا ۱۷.۳۰ (محل کار تهران)
۲٫ دو روز تعطیل در هفته
۳٫ بیمه

در صورتی که از شرایط گفته شده برخوردار بودید، رزومه های خود را به شناسه elmnapress@ در تلگرام یا به ایمیل pscmah@gmail.com  ارسال کنید.

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست