آخرین اخبار

کنفرانس بین المللی پژوهش درمهندسی، علوم و تکنولوژی

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

چهارمین دوره کنفرانس بین المللی پژوهش درمهندسی، علوم و تکنولوژی شهریور ماه سال جاری با همکاری انجمن های علمی ایران و مشارکت دانشگاه های خارجی در آتن یونان برگزار می شود…..

در دنیای امروز، دانایی یکی از محور‌ها و شاخص‌های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می‌رود. سنجش سطح دانایی به میزان تولید و مصرف اطلاعات و گسترش دانایی به دسترسی سریع و آسان به منابع علمی موثق وابسته است. بنابراین، منبع اصلی تولید اطلاعات و دانش جدید در واقع حاصل فعالیت‌های پژوهشی است که انجام می‌گیرد. پژوهش در هر موضوع، به هر گونه و در هر سطحی که انجام شود، تلاشی منسجم و نظام‌مند در راستای توسعه دانش موجود درباره موضوع‌هایی است که با آنها سروکار داریم.
بنابراین، با توجه به اهمیت علم و فن آوری در جهان امروز، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح جهانی وجود دارد.
از این رو،مجموعه بین المللی کارین در صدد است با هدف هم افزایی دانش و انتشار یافته های نو و بدیع در زمینه های تخصصی و میان رشته ای، دوره چهارم کنفرانس بین المللی پژوهش درمهندسی، علوم و تکنولوژی را با هدف آشنایی و ارتباط میان اساتید، پژوهشگران، صاحب­نظران، متخصصان و علاقمندان به منظور تبادل جدیدترین دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در زمینه مهندسی، علوم و تکنولوژی و بررسی چالش­های علمی و اجرایی در فرایند کاربرد آنها از تمام مناطق جغرافیایی، در سطوح محلی، ملی، منطقه ای و بین­ المللی با مشارکت دو دانشگاه Istanbul Sabahattin Zaim University و Kaunas University of Technology، در تاریخ ۱۶ شهریور۱۳۹۵ مطابق ۶September-2016 در آتن یونان برگزار نماید.
در این دوره از کنفرانس به فراهم سازی زمینه رشد و ارتقاء سطح تبادل علمی با کشور تاریخی یونان،با حمایت دانشگاه ها، سازمان ها و مجامع علمی داخلی و خارجی در رشته های مرتبط با مهندسی ، علوم و تکنولوژی درسه محورعلوم مهندسی ، علوم و علوم انسانی توجه شده است.
گفتنی است علاقمندان به این حوزه می توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت کننده آزاد از این رویداد علمی نیز استفاده کنند. و جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند به سایت این کنفرانس بین المللی مراجعه کنند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست