آخرین اخبار

تمدید فرصت نام‌­نویسی دانشجویان برای استفاده از جایزه های تحصیلی

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

مهلت نام‌­نویسی دانشجویان متقاضیِ بهره­‌مندی از جایزه­‌های تحصیلی بنیاد در سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ در همۀ مقاطع تا اواسط مرداد ماه تمدید شد…..

پیرو اعلام شرایط انتخاب دانشجویان برترِ دانشگاه‌­ها برای استفاده از جایزه­‌های تحصیلی بنیاد ملّی نخبگان در سال تحصیلی۹۶-۱۳۹۵؛ و با توجه به درخواست­ تعدادی از دانشگاه­‌های کشور مبنی بر تمدید فرصت نام­‌نویسی دانشجویان، موارد زیر به استحضار می­‌رسد:
۱٫ مهلت نام­‌نویسی دانشجویان متقاضیِ بهره­‌مندی از جایزه­‌های تحصیلی بنیاد در همۀ مقاطع (کارشناسی، کارشناسی­ارشد و دکتری) تا تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۰ تمدید می­‌شود. دانشجویان برای نام­‌نویسی لازم است اطلاعات موردنیاز را در پایگاه اطلاعاتی بنیاد  بارگذاری و نسبت به ثبت درخواست استفاده از جایزۀ تحصیلی اقدام کنند.
۲٫ بنیادهای نخبگان استانی حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۵، فهرست و اطلاعات اولیۀ دانشجویان متقاضی را در اختیار دانشگاه‌­های هر استان قرار خواهند داد.
۳٫ دانشگاه­‌ها پس از راستی­‌آزمایی اطلاعاتِ دانشجویان، فهرست دریافتی را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۶/۵ به بنیادهای نخبگان استان متبوع خود عودت خواهند داد.
۴٫ بنیادهای نخبگان استانی حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۶/۲۰، فهرست ارزیابی شده را در اختیار بنیاد ملّی نخبگان قرار خواهند داد و بنیاد ملّی فهرست نهایی را همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به دانشجویان و دانشگاه‌­ها اعلام خواهد کرد.
۵٫ مراحل قبل برای دانشجویان نو ورود از تاریخ ۱۳۹۵/۷/۱ آغاز و تا تاریخ ۱۳۹۵/۸/۱۰ به پایان خواهد رسید.
گفتنی است دانشجویان برای بهره­‌مندی از جایزه­‌های تحصیلی بنیاد باید در دورۀ مجاز تحصیلی خود (کارشناسی حداکثر چهارسال، کارشناسی­ ارشد حداکثر دو سال، و دکتری تخصصی حداکثر چهار و نیم­‌سال) باشند. علاوه بر این باید بر اساس فعالیت­‌های نخبگانی خود حائز بالاترین امتیاز در قیاس با سایر دانشجویان قرار گیرند.
قابل ذکر است اطلاعات مربوط به جایزه­‌های تحصیلی بنیاد ملّی نخبگان از طریق وبگاه بنیاد  در دسترس است.

 

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

۱ دیدگاه

دیدگاه شما چیست