آخرین اخبار

سامانه طراحی آنلاین سوله ساخته شد

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

سامانه طراحی آنلاین سوله توسط شرکت دانش بنیان اصفهانی ساخته شد….

مهدی کشمیری، رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از طراحی و ساخت سامانه طراحی آنلاین سوله با هدف بهبود فضای تولید و تحقق اقتصاد دانش بنیان توسط یک شرکت دانش‌بنیان مستقر در این شهرک خبر داد.
کشمیری گفت: محققان این شرکت دانش بنیان در سال ۸۸ اقدام به تدوین نرم‌افزار سوله‌پرداز کرد ولى از آنجا که این سامانه مانند بسیارى از نرم‌افزارهای دیگر، محدودیت‌ها و مخاطبان ویژه‌ای داشت و با در نظر گرفتن اینکه در عصر کنونی و با گسترش فناوری‌های نو و ارائه اطلاعات بر بستر دیجیتال، مواجه هستیم، اقدام به ایجاد سامانه طراحی آنلاین سوله کرده است.
همچنین امید خالدان، مدیرعامل شرکت دانش بنیان با بیان اینکه این شرکت برای طراحی این سامانه مطالعات گسترده‌ای در حوزه IT و عمران کرده و همچنین تلاش‌های متعددی از سوی واحد تحقیق و توسعه این شرکت صورت پذیرفت، ادامه داد: در نهایت این سامانه پس طی چندین ماه تلاش مجدانه در این زمینه، به همت کارشناسان واحد R&D شرکت تدوین شد.
خالدان از طراحی سوله به‌ صورت کاملاً خودکار و بدون دخالت انسان، عدم نیاز به کاربر حرفه‌ای، صرفه‌جویی در زمان، بدون نیاز به فروش نرم‌افزار، آموزش، خدمات پشتیبانی، نصب نرم‌افزار به عنوان قابلیت‌های مهم این سامانه نام برد.
به گفته وی، حذف سختی‌های استفاده از نرم‌افزار اصلی مانند بروزرسانی، فعال‌سازی، قفل سخت‌افزاری و نصب نسخه‌های خاص اتوکد،sap و اکسل و دریافت نقشه سوله مورد نظر با دسترسی به اینترنت در هر جای جهان بدون نیاز به قفل سخت‌افزاری، ارزان‌تر تمام شدن طراحی برای مصرف‌کننده به دلیل کاهش هزینه‌های جانبی تولید بدون نیاز به معرفی و آموزش و بازاریابی و پشتیبانی در سایر کشورهای جهان، سرعت در طراحی، دقت بالا و بی‌نیازی از هرگونه نرم‌افزار عمرانی از دیگر ویژگی‌های این سامانه هستند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست