آخرین اخبار

امروز؛ نخستین همایش امنیت سامانه‌‌های هوشمند همراه

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

چکیده: نخستین همایش ملی امنیت سامانه‌‌های هوشمند همراه، به میزبانی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می گردد…..

نخستین همایش ملی امنیت سامانه‌‌های هوشمند همراه، به میزبانی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) از فردا به مدت دو روز برگزار می شود.
این همایش با هدف ایجاد یک محفل برجسته علمی و محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی و ارائه آخرین یافته­‌های علمی و پژوهشی توسط پژوهشگران، دانشگاهیان، فعالان صنعت، اپراتورها، سازمان ‌ها و شرکت ها در زمینه امنیت سامانه‌های هوشمند همراه، برپا می شود.
بنا بر این گزارش، محورهای همایش مذکور شامل ” امنیت سیستم عامل و برنامه‌های کاربردی سامانه‌های هوشمند همراه”، “امنیت فرایند توزیع برنامه‌های کاربردی سامانه‌های هوشمند همراه”، “بدافزارهای سامانه‌های هوشمند همراه و روشهای تحلیل آنها”، “امنیت زیرساخت و سخت افزارها مورد استفاده سامانه‌های هوشمند همراه”، “حریم خصوصی و محافظت از کاربر”، “جرم شناسی” و “سیاست گذاری در امنیت سامانه‌های هوشمند همراه” می‌باشد.
گفتنی است این همایش با برگزاری نشستهای علمی – تخصصی، کارگاههای آموزشی، میزگردهای علمی و ارائه مقالات، مخاطبین این حوزه را با آخرین دستاوردهای دانش فنی و چالش‌های مرتبط با زمینه‌های مختلف امنیتی سامانه‌های هوشمند همراه آشنا می‌سازد.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست