آخرین اخبار

آغاز ثبت نام یازدهمین “جشنواره کارآفرینان برتر”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

ثبت نام یازدهمین جشنواره کار آفرینان برتر از سوی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد ….

یکی از الزامات توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور عبور از اقتصاد نفتی به سوی اقتصاد مبتنی بر دانش بنیان و توجه جدی به سرمایه های انسانی و اجتماعی است. این امر مستلزم بها دادن به نیروی انسانی توانمند و کارآفرین بعنوان موتور محرک اقتصاد کشور است.
کارآفرینان به عنوان قهرمانان عرصه تولید با نوآوری ها و بسیج دانش، توان، همت و منابع، رویاهایشان را به واقعیت تبدیل کرده و نقش ارزندهای در توسعه اقتصادی کشورمان ایفا میکنند که متاسفانه در حال حاضر جایگاه و پایگاه واقعی آنها در کشورمان ناشناخته است.
از این رو جشنواره ای تحت عنوان ” امتنان از کارآفرینان برتر” از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهدافی چون ارائه راهکارهای علمی ترویج فرهنگ کارآفرینی متناسب با چشم انداز بیست ساله کشور، بسترسازی حضور فعال کارآفرینان در فرآیند توسعه کارآفرینی و انتخاب کارآفرینان برتر، توسعه کارآفرینی در کشور و غیره برگزار می گردد.
گفتنی است یازدهمین دوره این جشنواره در سال جاری در دو بخش استانی و ملی اجرا خواهد شد و شامل بخش هایی چون کشاورزی، صنعت، خدمات و سایر زیر مجموعه های این گروه ها می باشد.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این جشنواره می توانند به سایت یازدهمین جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان برتر سال ۱۳۹۵ مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست