آخرین اخبار

عرضه محصولات نانویی در نمایشگاه اگروفود ۲۰۱۶

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

محصولات فناوری نانو در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته ایران آگروفود ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد….

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته – ایران آگروفود ۲۰۱۶ به عنوان بزرگ‌ترین رویداد نمایشگاهی کشور در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی، از تاریخ ۱۰ الی ۱۳ خرداد در محل برگزاری نمایشگاه های بین الملی برگزار خواهد شد.
در این نمایشگاه بین المللی، ۷۱۰ شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۷۴۶ شرکت خارجی از ۴۶ کشور دنیا در فضایی آخرین دستاوردها و محصولات خود در این حوزه را به نمایش خواهند گذاشت.
حال با توجه به لزوم توسعه بازار محصولات فناوری نانو و رسوخ بیشتر این فناوری در صنعت کشور و نیز افزایش بهره‌وری و رقابت‌پذیری محصولات حوزه کشاورزی و صنایع غذایی در بازارهای داخلی و خارجی با استفاده از فناوری نانو، محصولات فناوری نانو در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی نیز در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان این حوزه قرار خواهد گرفت.
از محصولات فناوری نانو در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی که در نمایشگاه عرضه می شود می توان به نایلون زیست تخریب پذیر، نانوآفت کش، نانوکویتاسیون، دستگاه مولد پلاسمای سرد و نانوپوشش ها اشاره کرد.
همچنین در کنار معرفی محصولات فناوری نانو، روندهای حمایتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از صنایع جهت به کارگیری این فناوری نیز به اطلاع فعالان و صنعتگران این حوزه خواهد رسید.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست