آخرین اخبار

ثبت‌نام چهارمین دوره “مجمع اقتصاد فناوری نانو” آغاز شد

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

چهارمین دوره «مجمع اقتصاد فناوری نانو» با هدف آشنایی و ارائه آخرین تحولات اقتصادی و مدیریتی در حوزه فناوری نانو در سطح ایران و جهان، به همت ستاد توسعه فناوری در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود….

از نیمه دوم سال ۹۱، نخستین مجمع بین‌المللی اقتصاد نانو توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار شد. هدف از برگزاری این مجمع، آشنایی با آخرین تحولات اقتصادی و مدیریتی در حوزه فناوری نانو بوده است و در طی سه دوره برگزاری آن، آخرین تجربیات و روندهای اقتصادی و مدیریتی فناوری نانو در سطح ایران و جهان در این مجمع بررسی گردیده است.
ستاد نانو با استفاده از تجربیات سه دوره برگزاری این مجمع، به یک بازنگری اساسی در ساختار، فلسفه و محتوای این مجمع پرداخته است. طی جلسات کار‌شناسی با صاحبان صنایع، فناوران، صاحب‌نظران و اساتید دانشگاه، برنامه‌ریزی نوین و اثربخشی برای چهارمین مجمع اقتصاد نانو که با محوریت «نوآوری باز: انتقال دستاوردهای فناورانه از شرکت‌های کوچک به صنایع بزرگ» برگزار خواهد شد، طراحی شده است.
همچنین در رویداد دو روزه، جوانب فرایند رسوخ فناوری به صنعت، از اهمیت و لزوم آن تا چالش‌ها و حمایت‌های دولتی این حوزه در کنار بیان تجربیات موفق فرایند تبادل فناوری نانو در کشور توسط خبرگان مدیریت تکنولوژی و فناوری نانو مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
در کنار برنامه‌های اصلی این مجمع، تعدادی کارگاه آموزشی کوتاه نیز در زمینه ارائه ابزارها و مباحث کاربردی‌تر این حوزه برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در این کارگاه‌ها به صورت جداگانه ثبت‌نام نمایند.
گفتنی است، مخاطبان اصلی این رویداد، عرضه‌کنندگان فناوری (SMEهای تولیدی نانویی)، شرکت‌های متقاضی فناوری (صنایع) ‌ و واسطان انتقال فناوری‌اند. همچنین این مجمع می‌تواند برای اساتید، دانشجویان و کلیه افرادی که در حوزه‌های مرتبط با فناوری‌های نوین و کاربرد آن‌ها در صنعت علاقمند هستند نیز مفید و جذاب باشد.
قابل ذکر است چهارمین دوره «مجمع اقتصاد فناوری نانو» با هدف آشنایی و ارائه آخرین تحولات اقتصادی و مدیریتی در حوزه فناوری نانو در سطح ایران و جهان، به همت ستاد توسعه فناوری نانو پنجم و ششم مردادماه سال ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود.
علاقه‌مندان شرکت در این مجمع، می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت چهارمین مجمع اقتصاد فناوری نانو مراجعه نمایند.

 

.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست