آخرین اخبار

برگزاری هفده نشست و کارگاه تخصصی در حاشیه اینوتکس ۲۰۱۶

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

دومین نشست بین‌المللی شبکه‌سازی نوآوری با هدف تبادل آخرین دستاوردها در حوزه‌های مختلف مدیریت نوآوری و انتقال فناوری در نمایشگاه بین‌المللی تهران و در حاشیه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۶ برگزار می‌شود…

افتتاحیه دومین نشست بین المللی شبکه سازی نوآوری با هدف تبادل آخرین دستاوردها در حوزه های مختلف مدیریت نوآوری و انتقال فناوری چهارم خردادماه در حاشیه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۶ برگزار می‌شود. در ادامه این نشست همچنین، چندین کارگاه‌ نیز برگزار خواهد شد.
سه شنبه ۴ خرداد، نشست «نوآوری اجتماعی» ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ با حضور سخنرانانی از کشورهای آمریکا، سوئیس و ایران و نشست «فناوری‌های انرژی زیست‌محیطی» با حضور دبیر ستاد انرژی‌های تجدید پذیر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سخنرانانی از کشورهای استرالیا، روسیه و ایران برگزار می‌شود.
در همین روز از ساعت ۱۶ تا ۱۸، نشست «سرمایه‌گذاری خطرپذیر و مدل‌های تأمین مالی همکاری‌های فناورانه» با حضور سخنرانانی از کشورهای سوئد، روسیه، لوکزامبورگ و ایران و نشست «مدیریت چرخه نوآوری در فناوری‌های نوظهور و هم‌گرا» با حضور رییس مرکز فناوری‌های هم‌گرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیر تحقیق و توسعه شرکت سیناژن برگزار خواهد شد.
چهارشنبه، ۵ خرداد، ساعت ۱۰ تا ۱۲، نشست «همکاری‌های فناورانه و تحقیق و توسعه مشترک در شبکه‌های نوآوری» با حضور دبیر ستاد نانو معاونت علمی و سخنرانانی از کشورهای آلمان، چین و ایران و نشست «درس آموزه‌های ایجاد و راه‌اندازی شبکه‌های نوآور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات» با حضور سخنرانانی از کشورهای فرانسه، ایرلند و ایران برگزار می‌شود.
در این روز ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰، نشست «مکانیسم‌ها و عوامل موفقیت در فرآیند اکتساب فناوری» با حضور سخنرانانی از کشورهای استرالیا، بلژیک و ایران و نشست «توسعه فناوری‌های نرم و نظام نوآوری صنایع فرهنگی» با حضور دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سخنرانان دیگری از کشور ایران و آلمان برگزار خواهد شد.
همچنین ساعت ۱۶ تا ۱۸ همین روز، نشست «الزامات اثربخشی در شبکه‌های نوآوری» با حضور سخنرانان کشورهای ایرلند، استرالیا و آلمان و سید فرهنگ فصیحی، دبیر نشست همراه با مراسم اختتامیه برگزار می‌شود.
۹ کارگاه آموزشی نیز با حضور اساتید بین‌المللی پیرامون این نشست‌ها با محورهای بازاریابی محصولات فناوری پیشرفته (های‌تک)، مدیریت سبد تکنولوژی، استراتژی نوآوری، مدیریت تحقیق و توسعه، مدیریت و انتقال تکنولوژی برگزار خواهد شد.
گفتنی است دومین نشست بین‌المللی شبکه‌سازی نوآوری در حاشیه INOTEX 2016 با هدف تبادل آخرین دستاوردها در حوزه‌های مختلف مدیریت نوآوری و انتقال فناوری ۴ و ۵ خردادماه به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه بین‌المللی تهران و توسط پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام  و کسب اطلاعات بیشتر به سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مراجعه کنند.

 

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست