آخرین اخبار

پایان قصه نمایشگاه بیست و نهم کتاب

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

آئین اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در شهر آفتاب محل برگزاری این نمایشگاه برگزار شد.
در مراسم اختتامیه این نمایشگاه علاوه بر رئیس مجلس، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی این وزارتخانه و همچنین محمد باقر قالیباف، شهردار تهران، به ایراد سخنرانی پرداختند.
همچنین در این مراسم غرفه های برتر بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران معرفی شده و از مسئولان آن ها تقدیر به عمل آمد.
پایگاه خبری علمنا پس از به صدا درآمدن سوت پایان بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب قصد دارد در روزهای آینده گزارش ها و مصاحبه هایی اختصاصی در زمینه بررسی کمی و کیفی این دوره از نمایشگاه منتشر نماید و در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.
در ادامه می توانید گزارش تصویری این مراسم را مشاهده نمایید.

اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب اختتامیه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست