آخرین اخبار

برگزاری نخستین جشنواره “کار-فرصت” در دانشگاه تهران

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

اولین جشنواره «کار- فرصت» دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود…

جشنواره های کار و یا jobfair ها اصطلاحی پرکاربرد در دنیای جذب و استخدام هستند. به همین منظور دانشگاه تهران اولین جشنواره “کار- فرصت” با هدف آشنایی با انتظارات کارفرمایان، آشنایی با شرایط جذب در سازمان ها، امکان جذب برای دانشجویان و آشنایی با اصول کارآفرینی در دانشکده فنی این دانشگاه برگزار می کند.
گفتنی است این جشنواره فعالیت خود را از تاریخ ۲۸ بهمن ماه سال گذشته با برگزاری کارگاه مدیریت عملکرد؛ از طراحی تا اجرا ویژه سازمان ها آغاز کرده است و پس از اجرای سمیناری در تاریخ ۲ اسفند ماه در این حوزه، اکنون کار خود را با برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای شرکت ها و سازمان ها به مدت دو روز در تاریخ ۲۰ و ۲۱ تردیبهشت ماه جاری ادامه خواهد داد.
در صبح روز دوشنبه مراسم افتتاحیه برگزار می گردد که در آن برخی از مدیران، جهت آشنایی دانشجویان با شرکت های حاضر در جشنواره، به معرفی شرکت یا سازمان خود خواهند پرداخت.
در این روز، در مکان برگزاری جشنواره، غرفه های تمامی شرکت ها و سازمان ها آماده دریافت رزومه های متقاضیان از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ می باشد.
در عصر این روز، شما را با بروزترین فرایند استعدادیابی و استخدام که در حال حاضر مورد استفاده سازمان های بزرگ می باشد آشنا خواهند کرد.
این فرایند با نام کانون ارزیابی (assessment center) با مشارکت منتخبی از دانشجویان رشته های مختلف فنی برگزار می گردد که با توجه به جذابیت آن، مدیران سازمان ها، اساتید و مسئولین دانشگاه و همچنین دانشجویان می توانند روند و نتایج کانون ارزیابی را مشاهده نمایند.
در بعد از ظهر روز دوم نیز برنامه اختتامیه برگزار خواهد گردید که در این برنامه گزارشی آماری از روند برگزاری جشنواره و اطلاعات مربوط به رزومه ها و شرکت ها به مخاطبان ارائه خواهد گردید و همچنین چشم اندازی از آینده ی جشنواره فرصت در دانشکده فنی تشریح می گردد.
علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت اولین جشنواره “کار- فرصت” مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست