آخرین اخبار

با نوآوردگاه کسب‌‌‌و‌‌‌کار فناورانه بیشتر آشنا شوید

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

دومین دوره نوآوردگاه کسب‌و‌کار فناورانه توسط شرکت نوآوران فناوری‌های همگرای شزان برگزار می‌شود…

نوآوردگاه کسب‌و‌کار فناورانه یک دوره شبیه‌سازی است که در مدت زمان ۷ روز برگزار می‌شود و در آن شرکت‌کنندگان با چالش‌های مختلفی که در واقعیت برای توسعه و تجاری‌سازی یک محصول جدید High-tech در حوزه نانو و زیست فناوری با آن مواجه خواهند شد، آشنا می‌شوند.
علاوه بر آن شرکت‌کنندگان در یک فرآیند شبیه‌سازی شده با رویکرد Gamification با چالش‌ها مواجه شده و برای عبور از آن‌ها استراتژی خود را تنظیم می‌کنند.
در طول زمان برگزاری نوآوردگاه کارگاه‌های آموزشی مختلفی برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است که شام  کارگاه آموزشی جستجو و ثبت پتنت، کارگاه آموزشی تهیه مدل کسب‌و‌کار، کارگاه آموزشی value proposition design ، کارگاه آموزشی مدیریت فناوری و کارگاه آموزشی Team work می باشد.
همچنین طی این رویداد، گروه‌ و ایده شایسته انتخاب شده و موفق به جذب سرمایه و ورود به دوره‌های پیش‌شتابدهی جهت توسعه کسب‌و‌کار خود می‌شود.
گفتنی است مخاطبان این رویداد صاحبان ایده در زمینه نانو-بیو فناوری، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان علاقه‌مند در رشته‌های مختلف اعم از رشته‌های فنی و مهندسی، رشته‌های مدیریتی و اقتصادی و علاقه‌مندان به کارآفرینی هستند.
علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به پایگاه اینترنتی نوآوردگاه کسب‌و‌کار فناورانه مراجعه نمایند.
شایان ذکر است دومین دوره این برنامه توسط شرکت نوآوران فناوری‌های همگرای شزان، در تاریخ ۲۳ لغایت ۳۰ اردیبهشت ماه جاری در محل پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست