آخرین اخبار

هشتمین همایش ملی “مهندسی محیط زیست”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

هشتمین همایش ملی “مهندسی محیط زیست” به همراه نمایشگاه تخصصی، در پاییز امسال برگزار می گردد…

از آنجائیکه امروزه مهندسی محیط زیست بعنوان یکی از اولویت های مهم علمی در دنیا مطرح بوده و در حال پیشرفت روزافزون می باشد. لذا انجمن مهندسی محیط زیست ایران با همکاری دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران و توسعه پایدار شهرداری تهران و با هدف ایجاد بستری مناسب جهت ارائه دستاوردهای زیست محیطی پژوهشگران و صنعتگران، برقراری تعامل سازنده میان دست اندرکاران این بخش و ارتقاء کلان سطح محیط زیست کشور اقدام به برگزاری هشتمین همایش ملی و نمایشگاه تخصصی “مهندسی محیط زیست” در آبان ماه سال جاری نموده است.
گفتنی است هفتمین دوره این همایش با استقبال و حضور چشمگیر و کم سابقه بیش از یک هزار نفر از کارشناسان، متخصصان، دست اندرکاران، اساتید و دانشجویان محیط زیست کشور، و با دریافت بیش از ۷۸۰ عنوان مقاله در محل دانشگاه تهران برگزار شده است.
محورهای این همایش شامل آب و فاضلاب، خاک و پسماند، هوا و صوت، فن آوری های نوین مهندسی محیط زیست در پایش و حذف آلاینده های محیط زیست، کاربرد بیوتکنولوژی در حفظ محیط زیست، محیط زیست و فناوری اطلاعات، الگوهای موثر مدیریت محیط زیست صنعتی و غیره می باشد که صاحب نظران و دوستداران محیط زیست می توانند مقالات و طرح های خود را تا پایان مرداد ماه سال جاری به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
قابل ذکر است این همایش ملی در کنار کارگاه ها و نمایشگاه تخصصی جانبی خود از ۱۵ لغایت ۱۸ آبان ماه به مدت چهار روز برگزار می شود.
شرکت کنندگان و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت هشتمین همایش ملی و نمایشگاه تخصصی “مهندسی محیط زیست” مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست