آخرین اخبار

سامانه ای برای ارسال طرح های سلول های بنیادی راه اندازی شد

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

سامانه ای برای ارسال طرح های پژوهشی، فناوری و زیر ساختی سلول های بنیادی راه اندازی شد…

ارسال طرح های فناوری، پژوهشی و کلان حوزه سلول های بنیادی در ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی دایمی شد و دیگر به صورت فراخوان های سالیانه برگزار نخواهد شد.
امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی از دایمی شدن ارسال طرح های فناوری، پژوهشی و کلان در ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی خبر داد و گفت: با توجه به اعتلاء برنامه راهبردی این ستاد و تصمیم گیری های اتخاذ شده در معاونت علمی، شورای راهبردی و مدیران ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی تصمیم گرفتند تا از این پس به جای برگزاری فراخوان های سالانه طرح های پژوهشی، فناوری و زیر ساختی اقدام به دریافت مستمر این طرح ها از طریق این ستاد امکان پذیر شود.
حمیدیه همچنین بیان کرد: روابط عمومی و امور بین الملل ستاد اقدام به راه اندازی نسخه اولیه سامانه ارسال طرح های پژوهشی، فناوری و زیر ساختی کرده که از این پس اعضای هیأت علمی و محققان می توانند با مراجعه به سامانه مذکور اقدام به ارسال طرح های خود در تمام طول سال کنند و دیگر فراخوانی به صورت سالانه یا شش ماهه نخواهیم داشت، این عمل در راستای افزایش بازدهی طرح ها و افزایش حرکت ستاد در راستای بهینه سازی امور زیر ساختی و حرکت به سمت فناوری های پیشرفته در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل است.
دبیر ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی همچنین ابراز امیداوری کرد: این سامانه بتواند پاسخگوی بسیاری از درخواست های محققان کشور به صورت سیستماتیک باشد.
بر اساس این گزارش، علاقمندان و پژوهشگران با مراجعه به وب سایت ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی از طریق آیکون ارسال طرح ها فرم مربوط به ارسال طرح ها را تکمیل و اقدام به ارسال طرح های خود به این ستاد کنند.
شایان ذکر است تنها اساتید و محققانی قادر به ارسال طرح خواهند بود که قبلاً در سامانه ثبت اطلاعات محققین ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی ثبت نام کرده باشندکه در صورت عدم ثبت نام قبلی می توانند با مراجه به وب سایت فوق از طریق منوی «سامانه ثبت اطلاعات فعالین» اقدام کنند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست