آخرین اخبار

نهمین کنفرانس ملی “فرماندهی و کنترل ایران”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

نهمین کنفرانس ملی “فرماندهی، کنترل، کامپیوتر، ارتباطات و سیستم‌های هوشمند ایران” در دانشگاه خوارزمی تهران برگزار خواهد شد…

نهمین دوره از سلسه کنفرانس های ملی “فرماندهی، کنترل، کامپیوتر، ارتباطات و سیستم‌های هوشمند ایران” به میزبانی دانشگاه خوارزمی تهران با شعار «فرماندهی و کنترل، توسعه ملّی» در سال جاری برگزار می گردد.
هدف از برگزاری این کنفراس ملی ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در حوزه C4I ، فراهم آوری فضایی جهت تبادل و تعامل صنایع، سازمان ها و محققین حوزه C4I، توسعه رویکردهای کاربردی بومی، مشارکت گسترده تر بخش های دانشگاهی، پژوهشی و تحقیقاتی کشور و مشارکت گسترده تر دستگاه های حاکمیتی کشور می باشد.
اساتید و متخصصین این حوزه می توانند مقالات و طرح های خود را در محورهای مفاهیم پایه، نظری و راهبردی فرماندهی و کنترل، نقش فرماندهی و کنترل در سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، پایش و ارزیابی در توسعه و اقتدار ملی، کاربرد فرماندهی و کنترل در سازمان‌های غیرنظامی، علوم و فناوری‌های حوزه فرماندهی و کنترل و موضوع امنیت، پایداری و توسعه در سامانه‌های فرماندهی و کنترل تا تاریخ ۱۵ مهر ماه سال جاری به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.
قابل ذکر است این کنفرانس با همکاری «انجمن فرماندهی و کنترل ایران» در تاریخ ۲۴ و ۲۵ آذر ماه به مدت دو روز در دانشگاه خوارزمی برگزار می گردد.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت نهمین کنفرانس ملی “فرماندهی و کنترل ایران” مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست