آخرین اخبار

گامی در مسیر ارتقاء ارتباط صنعت و دانشگاه

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

نشست هم اندیشی “پسا تحریم، صنعت حمل و نقل هوایی و نقش دانشگاه” به عنوان گامی در مسیر ارتقاء ارتباط صنعت و دانشگاه، در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار می شود…

در عصری که زمان ارزش فراوان پیدا کرده، حمل و نقل هوایی در کشورهایی مانند ایران با فواصل زیاد بین اکثر شهرها جایگاه مهمی دارد.
اما متاسفانه بخش های مختلف این صنعت دچار مشکلاتی است که نشان دهنده آن است که مسئولین و مراکز ذی ربط می بایست برای برطرف کردن این مشکلات در تلاش و هم اندیشی باشند.
صنعت هوایی و هوانوردی شامل شرکت های سازنده هواپیما و متعلقات، شرکت های اپراتور، دستگاه نظارت، شرکت های تعمیر و نگهداری، آموزشگاه های خلبانی، مهمانداری و غیره چالش ها و مشکلات متعددی دارند که لازم است ابتدا شناسایی و سپس برطرف شوند.
از این رو، دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری انجمن علمی حمل و نقل هوایی ایران، در ادامه سلسله نشست های صنعت حمل و نقل هوایی، نشست هم اندیشی تحت عنوان “پسا تحریم، صنعت حمل و نقل هوایی و نقش دانشگاه” برگزار می نماید.
محورهای این هم اندیشی شامل فرصت های جدید در صنعت حمل و نقل هوایی، صنعت هوانوردی ایران و اقتصاد مقاومت و نقش دانشگاه در توسعه صنعت حمل و نقل هوایی در دوره پسا تحریم می باشد.
گفتنی است زمان برگزاری این نشست ۲۸ اردیبهشت ماه جاری در دانشگاه صنعتی امیر کبیر است.
علاقه مندان و شرکت کنندگان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت نشست هم اندیشی “پسا تحریم، صنعت حمل و نقل هوایی و نقش دانشگاه” مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست