آخرین اخبار

انتشار یک کتاب توسط موسسه رازی

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

کتاب بیولوژی، پرورش بیماری ها و اصول کار با حیوانات آزمایشگاهی توسط موسسه رازی منتشر شد…

موسسه تحقیقات واکسن و سرم رازی رازی به عنوان یکی از مراکز مطرح در عرصه محصولات پزشکی و دامپزشکی از انتشار کتابی در زمینه حیوانات آزمایشگاهی توسط این موسسه خبر داد.
کتاب “بیولوژی، پرورش، بیماری ها و اصول کار با حیوانات آزمایشگاهی” توسط دکتر روزبه فلاحی عضو هیئت علمی و محمد علی منصوری کارشناس ارشد این مرکز تالیف و روانه بازار شد.
این کتاب مشتمل بر اطلاعاتی جامع و کامل درباره بیولوژی، شیوه پرورش، بیماری ها و اصول کار با حیوانات آزمایشگاهی است که در هفت فصل مختلف تدوین شده است.
ناشر این کتاب که در قطع وزیری منتشر شده، موسسه رازی است که در شمارگان هزار جلد به چاپ رسیده و در ۳۱۰ صفحه خواننده را با خود همراه می کند.
گفتنی است؛ موسسه رازی، بزرگترین و قدیمی ترین مجموعه فعال در زمینه محصولات پزشکی و دامپزشکی در کشور و منطقه خاورمیانه است. علاوه بر این، بزرگترین و مجهزترین مرکز تولید و پرورش حیوانات آزمایشگاهی کشور در این موسسه قرار دارد و ۲۸ گونه حیوان آزمایشگاهی مانند خرگوش، خوکچه هندی، رت، همستر، موش و غیره در این مرکز تولید می‌شود که که در کنار کاربرد داخلی درون موسسه، از این حیوانات در تمام دانشگاه ها، مراکز علمی – تحقیقاتی و آزمایشگاههای مختلف کشور استفاده می شود.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست