اخبار ایران و جهان

اسماعیل میرفخرایی از رمز و رازهای ترویج علم می گوید

نوشته شده توسط تیم تحریریه علمنا

دکتر میرفخرایی که مجری و تهیه کننده پر سابقه و قدیمی برنامه های صداوسیما در حوزه علم و دانش است، قرار است با هماهنگی خبرگزاری سینا پرس، انجمن ترویج علم و مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، در نشستی با عنوان”رمز و رازهای موفقیت و ناکامی ترویج علم در رسانه” شرکت کرده و به سوالات علاقه مندان و اصحاب رسانه پاسخ دهد
در این نشست که از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ در بوستان گفت و گو برگزار خواهد شد، دکتر میرفخرایی از تجارب گوناگون و گسترده خود در زمینه ترویج علم از طریق رسانه ها سخن خواهند گفت و اطلاعات و یافته های ارزشمند خود را برای علاقه مندان به اشتراک خواهند گذاشت.
اسماعیل میرفخرایی که از آبان ماه ۱۳۴۵ فعالیت خود را در زمینه ترویج علم از طریق صداوسیما و با برنامه دانش، اولین برنامه علمی تاریخ صداوسیمای ایران، شروع کرده است فارغ التحصیل رشته ارتباطات در آموزش در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه ایلینوی جنوبی می باشد. وی پس از انقلاب بازنشسته شد و برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری به استرالیا سفر کرد.
در کارنامه این استاد علوم ارتباطات می توان به برنامه هایی همچون جمعیت، حال، آینده، با طبیعت، ارتباط ایرانی، گنج دوران و بیش از ۵۰۰ برنامه علمی دیگر اشاره کرد.
با توجه به توضیحات ارائه شده علاقه مندان به حوزه ترویج علم که قصد دارند تا از نکات طلایی برای موفقیت در این راه مطلع شوند و همچنین با معضلات و مشکلات پیش رو به آشنا گردند، می توانند با پیگیری این نشست خبری از طریق سایت علمنا از تجربیات و رمز و راز موفقیت پیشکسوت این حوزه استفاده نمایند.
تاریخ برگزاری: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت۹۵ ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰
مکان برگزاری: کوی نصر (گیشا)- خیابان علیائی – بوستان گفتگو – نگارستان شهر

درباره نویسنده

تیم تحریریه علمنا

دیدگاه شما چیست