آخرین اخبار

سمینار آموزشی “جذب سرمایه برای کسب و کار”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

سمینار آموزشی ” جذب سرمایه برای کسب و کار و بکارگیری روش های موثر و تدوین یک استراتژی موفق” در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار خواهد شد…

از واژه هایی که این روزها بسیار شنیده اید و حتی ممکن است راجب آن فکر یا ایده پردازی کرده باشید واژه “کسب وکار” و یا “کار آفرینی” است.
این مسئله چند سالی است آنقدر مهم شده است که مراکز و سازمان هایی برای رسیدگی به آن احداث شده اند. از واقعیت هم نگذریم این فعالیت به نوبه خود بسیار برای  اقتصاد و پیشرفت کشورها حائز اهمیت است.
اما هر کسب و کار نوپایی به سرمایه احتیاج دارد.
موفقترین کارآفرینان کسانی هستند که خلاقانه فکر میکنند؛ نه فقط نسبت به آنچه ارائه میدهند بلکه حتی نسبت به روشی که برای پولسازی به کار میگیرند!
پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به عنوان مرکز حمایت از دانش بنیان ها، سمینار آموزشی تحت عنوان ” جذب سرمایه برای کسب و کار و بکارگیری روش های موثر و تدوین یک استراتژی موفق” به منظور ارائه راهکارهای نتیجه بخش و راهنمایی های موثر به کارآفرینان برگزار می کند.
از موضوعات مورد بحث در این سمینار می توان به منابع مالی و راهکارهای دستیابی به آن ها، چالش ها و پیچیدگی های دستیابی به منابع مالی و چگونگی رفع آن ها، راهکارهای اصلاح روش ارائه شرکت شما به سرمایه گذاران و ایجاد وجه تمایز، طریقه اجتناب از اشتباهات عام در امر سرمایه گذاری اشاره کرد.
گفتنی است سخنران این سمینار آموزشی آقای بهروز عنایتی حسابرس رسمی ایالات متحده آمریکا و کارشناس مدیریت مالی با تاییدیه جهانی می باشد.
این گردهمایی در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می گردد و علاقه مندان به شرکت در آن می توانند جهت ثبت نام به سایت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مراجعه کنند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست