آخرین اخبار

دانشگاه شریف، میزبان کارگاه “تئوری اطلاعات و مخابرات”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

کارگاه بین المللی تئوری اطلاعات و مخابرات با ریاست دکتر عارفر در دانشگاه شریف برگزار می شود…

کارگاه تئوری اطلاعات و مخابرات با عنوان بین المللی Iran Workshop on Communication and Information Theory یا IWCIT به دلیل دستاوردهای ارزشمند در حوزه صنعت ارتباطات و مخابرات بسیار حائز اهمیت می باشد.
از این رو، این کارگاه با حضور نظریه پردازان برجسته داخلی و بین المللی و با هدف توسعه و بسط دانش در زمینه‌های بنیادین تئوری اطلاعات و مخابرات و ارتقاء جایگاه علمی کشور در زمینه ی نظریه‌ی مخابرات و ایجاد بستر مناسب برای همکاری دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور با مراکز معتبر جهانی در روزهای ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت‌ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.
طی این کارگاه دو روزه سخنرانی های کلیدی در زمینه ی مرزهای دانش در زمینه‌های بنیادین تئوری اطلاعات و مخابرات برنامه ریزی شده است.
گفتنی ست؛ ارائه مقالات با کیفیت علمی بالا توسط محققان داخل و خارج از کشور در این حوزه و آشنایی با مزایای کاربردی آن از جمله نقاط قوت کارگاه ملی تئوری اطلاعات و مخابرات می باشد.
خاطرنشان می شود؛ این کارگاه بر مسائل بنیادین در حوزه مخابرات و تئوری اطلاعات تمرکز دارد و کاربرد اصلی آن در راستای گسترش مرزهای دانش در این حوزه است که پایه‌ای برای فناوری‌های پیشرفته در آینده خواهد بود.
لازم به ذکر است؛ کنفرانس IWCIT 2016 با ریاست دکتر محمدرضا عارف در روزهای ۱۴ و ۱۵‌ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در دانشگاه شریف برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر‌ می‌توانند به سایت رسمی این کارگاه در نشانی www.iwcit.ir مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست