آخرین اخبار

مسابقه “دانشمند فردا”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

مسابقه «دانشمند فردا» توسط تبیان برگزار می‌شود…

پس از برگزاری چندین دوره موفق آمیز جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان، در آستانه برگزاری یازدهمین دوره این برنامه ، شبکه اجتماعی و مرکز یادگیری تبیان، در یک اقدام مشترک و هماهنگ، مسابقه ای بزرگ و مخصوص دانش آموزان شرکت کننده در پروژه های دانش آموزی تبیان را برگزار می نمایند.
این مسابقه تحت عنوان “دانشمند فردا” در قالب های عکس، فیلم، خاطره و دل نوشته برنامه ریزی شده است و دانش آموزان شرکت کننده در جشنواره می توانند از مراحل آماده سازی و طراحی پروژه خود، تصویر و فیلم تهیه کنند؛ خاطرات، اتفاقات و حواشی جشنواره پروژه های دانش آموزی را ثبت و ماندگار کنند و یا دل نوشته هایشان را از لحظه حرکت به سوی جشنواره تا انتهای زمان آن، به رشته نگارش یا تصویر درآورند.
داوری این مسابقه، به طور کامل توسط کاربران شبکه اجتماعی تبیان صورت می‌پذیرد و هر کدام از مطالب که بیشترین پسند را از سوی کاربران دریافت کنند، برگزیده و منتخب مسابقه خواهند بود. دانش‌آموزان می‌توانند برای معرفی آثار ارسالی خود و افزایش احتمال برگزیده شدن، از دیگر دانش‌آموزان و دوستان خود برای عضویت در شبکه اجتماعی و ثبت رأی، دعوت کنند.
شایان ذکر است زمان شرکت در مسابقه تا نهم اردیبهشت ماه سال جاری می باشد.
دانش آموزان و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این مسابقه به سایت یازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی مراجعه کنند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست