آخرین اخبار

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران در اردیبهشت ماه ۹۵ برگزار می شود…

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه محسوب می شود که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد.
این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
از اهداف برگزاری این نمایشگاه بین المللی می توان به ارائه آخرین دستاوردهای فن آوری روز در حوزه صنعت نفت و گاز، گسترش تعامل با سایر کشورها و نیز رقابت با شرکتهای نفتی مشابه در سطح جهان، کمک به تقویت توان ساخت داخلی از طریق تبادل اطلاعات فنی، توسعه اشتغال در عرصه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، برگزاری سمینارهای مختلف برای تسهیل در نیل به اهداف تعیین شده و غیره اشاره کرد.
گفتنی است این نمایشگاه توسط شرکت ملی نفت ایران، که عهده دار و سیاستگذار فعالیت های صنعت نفت اعم از اکتشاف، حفاری، تولید، پژوهش و توسعه، پالایش و توزیع نفت، گاز و فرآورده های نفتی و صادرات است در تاریخ ۱۶ لغایت ۱۹ اردیبهشت ماه سال جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
علاقه مندان و شرکت کنندگان میتوانند برای کشب اطلاعات بیشتر به سایت بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران مراجعه کنند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست