آخرین اخبار

فن‌بازار منطقه‌ای کشور به استان کرمانشاه رسید

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

چهاردهمین فن‌بازار منطقه‌ای کشور در استان کرمانشاه آغاز به کار کرد…

بر اساس آیین‌نامه ایجاد و توسعه فن‌بازارهای منطقه‌ای و در راستای سیاست‌های مرکز فن‌بازار ملی ایران در خصوص تسهیل ارائه خدمات به جامعه دانش‌بنیان و فناوران در نقاط مختلف کشور، همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر و سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، فن‌بازار منطقه‌ای کرمانشاه با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه افتتاح ‌شد. بر این اساس تعداد اعضای شبکه فن‌بازار ملی ایران به چهارده استان افزایش پیدا کرد.
بنا بر این گزارش مذاکرات و مقدمات ایجاد این دفتر طی ماه‌های گذشته انجام شده و با اخذ موافقت شورای فن‌بازار ملی، راه برای اعطای چهاردهمین مجوز ایجاد دفتر فن‌بازار منطقه‌ای در این استان هموار شد.
برگزاری جلسه معارفه عمومی برنامه‌ها و خدمات فن‌بازار منطقه‌ای، تحویل زیرساخت نرم‌افزاری فن‌بازار و برگزاری نخستین جلسه شورای هماهنگی فن‌بازار منطقه‌ای کرمانشاه با حضور مسئولین استان و نمایندگان دستگاه‌های مرتبط با حوزه علم و فناوری از جمله برنامه‌های این مراسم بود.
براساس این گزارش، مرکز فن‌بازار ملی ایران معاونت علمی، به استناد تکالیف مندرج در نقشه جامع علمی کشور و ابلاغیه شورای عالی انقلاب فرهنگی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مسئولیت ایجاد و توسعه فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی و ساماندهی اینگونه فعالیت‌ها در کشور را بر عهده دارد.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست