آخرین اخبار

هشتمین همایش “یادگیری الکترونیکی آموزش پزشکی”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

هشتمین همایش کشوری یادگیری الکترونیکی آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود…

هشتمین همایش کشوری یادگیری الکترونیکی آموزش پزشکی ۱۳ الی ۱۵ بهمن ماه ۹۴ در مرکز همایشهای رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.
دانشگاه علوم پزشکی ایران افتخار دارد به منظور فراهم آوردن محیطی جهت بحث و گفتگو و تعامل سازنده، میزبان هشتمین همایش یادگیری الکترونیکی در آموزش پزشکی، با شعار خلاقیت و نوآوری باشد.
هدف از برگزاری این همایش، ارتقاء سطح دانش، انتقال تجربیات، بررسی تضمین کیفیت آموزشی، بحث و بررسی چالش های پیاده سازی سیستم های یادگیری الکترونیکی در دانشگاه ها و به ویژه دانشگاه های علوم پزشکی، ارائه آخرین نو آوری ها و فن بازار می باشد.
توانمند سازی شرکت کنندگان با شرکت در کارگاه های آموزشی، بحث آزاد، سمینار مباحث روانشناسی یادگیری الکترونیکی، و ایستگاه های آموزشی و clip review که تدارک دیده شده از دیگر برنامه های این همایش است.
همچنین شبیه سازی، بازی سازی، نقش انفورماتیک پزشکی در یادگیری الکترونیکی و ارتقاء سلامت جامعه از مباحث روز آمدی می باشد که در نشست های تخصصی به آن پرداخته خواهد شد.
هشتمین همایش یادگیری الکترونیکی در آموزش پزشکی از پژوهشگران، مدرسین، دانشجویان و علاقمندان به حوزه یادگیری الکترونیکی در آموزش پزشکی و دیگر حوزه های مرتبط با یادگیری الکترونیکی دعوت بعمل می آورد تا آخرین دستاوردهای پژوهشی، تجربیات موفق و مباحث فن بازار خود را با دیگر علاقمندان به اشتراک بگذارند.
آدرس سایت همایش: www.elc8.iums.ac.ir

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست