آخرین اخبار

معرفی تازه ترین واکسن های طیور موسسه رازی

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با حضور در نمایشگاه جنبی پنجمین کنگره بین المللی دامپزشکی طیور، تازه ترین دستاوردهای خود برای پیشگیری و کنترل بیماری های طیور را معرفی می کند…

موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی ضمن حضور در پنجمین کنگره بین المللی دامپزشکی طیور، تازه ترین دستاوردهای خود در این حوزه را در معرض دید علاقه مندان به این صنعت قرار داد.
در این نمایشگاه که در حاشیه پنجمین کنگره بین المللی دامپزشکی طیور برپا شده است، شرکت های داخلی و خارجی به معرفی دستاوردهای خود برای پیشگیری، کنترل و ریشه کنی بیماری های طیور می پردازند.
موسسه رازی نیز با حضور در این نمایشگاه، واکسن های نیوکاسل کلون و نیوکاسل مقاوم به گرما از جدیدترین دستاوردهای محققان این موسسه را معرفی کرده است.
همچنین غرفه موسسه رازی با حضور اعضای هیئت علمی جهت معرفی و ارائه توضیحات فنی و تخصصی درباره واکسن های طیور و سایر فرآورده های بیولوژیک به مخاطبین موسسه از جمله مصرف کنندگان فرآورده ها، واکسیناتورها و شرکت های پرورش طیور پذیرای بازدید کنندگان داخلی و خارجی است.
اکنون موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی، حدود ۶۰ درصد واکسن های مورد نیاز طیور کشور را تامین می کند که موجب پیشگیری از بیماری های خطرناک طیور و حفظ سلامت غذایی هموطنانمان شده است.
همچنین ۱۰ واکسن از ۱۳ واکسن مورد نیاز صنعت طیور کشور، در موسسه رازی تولید و در اختیار سازمان دامپزشکی قرار می گیرد.
این نمایشگاه تا ساعت ۱۷ بعد از ظهر امروز ۱۲ بهمن ماه ۹۴ در مرکز بین المللی همایش های زکریای رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران دایر است و بازدید کنندگان و دست اندرکاران این صنعت می توانند از غرفه موسسه رزای واقع در طبقه اول این مرکز، رو بروی سالن اصلی مرکز همایش ها بازدید به عمل آورند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست