آخرین اخبار

کارگاه “تشریح مغز واقعی انسان با رویکرد علوم اعصاب شناختی”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

اولین کارگاه تخصصی ” تشریح مغز واقعی انسان با رویکرد علوم اعصاب شناختی ” دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود…

اولین کارگاه تخصصی ” تشریح مغز واقعی انسان با رویکرد علوم اعصاب شناختی ” از سری دوره های تخصصی علوم شناختی، با همکاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و موسسه نواندیشان آویژه برگزار می شود.
این کارگاه آموزشی توسط دکتر “عباس آقایی شفیع آبادی ” (دکتری علوم اعصاب/ عضو هیات علمی گروه آناتومی و بیولوژی سلولی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) طی روزهای هشتم و نهم بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
این گزارش همچنین حاکیست، شرکت کنندگان در این دوره آموزشی ، مدرک رسمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و ۱۰ امتیاز بازآموزی از سامانه آموزش مداوم پزشکی دریافت می کنند.
محورهای این دوره شامل: مقدمه ای بر نورو آناتومی بالینی و کاربردی، آناتومی ظاهری بصل النخاع و اعصاب مغزی، کارکردهای عصب شناختی بصل النخاع، آناتومی ظاهری پل مغزی و اعصاب آن، کارکردهای عصب شناختی پل مغزی، آناتومی ظاهری مزانسفال و اعصاب آن، کارکردهای عصب شناختی مزانسفال، هسته های قاعده ای و سیستم لیمبیک، قشر مغز و معرفی نواحی عملکردی مغز، آناتومی عروق خونی مغز و اختلالات آن و اختلالات کارکردی مغز در بیماری ها می باشد.
داوطلبان و علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه آموزشی که در محل دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ( واقع در تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، انتهای خیابان کودکیار ) برگزار می شود می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت موسسه به آدرس www.avizhehlc.com مراجعه کنند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست