آخرین اخبار

همایش ملی ” انیمیشن، بازی، دانش، تولید و تجارت جهانی”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

دانشگاه صنعتی شریف به منظور ارتقاء و پیشرفت صنعت انیمیشن در ایران نخستین همایش ملی ” انیمیشن، بازی، دانش، تولید و تجارت جهانی” را برگزار خواهد کرد…

نخستین همایش ملی ” انیمیشن، بازی، دانش، تولید و تجارت جهانی” اردیبهشت ماه سال آینده در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.
این همایش با هدف انتقال معنویت دینی، کرامت انسانی و روحیه ایثار و شهادت از طریق هنر انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای به نسل نوپای انقلاب، کشف استعدادهای جدید در عرصه انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای و همچنین جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی جهت ساختن انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای با استانداردهای جهانی برگزار می‌شود.
از مهم‌ترین محورهای همایش ملی ” انیمیشن، بازی، دانش، تولید و تجارت جهانی” می‌توان به اقتصاد دانش‌بنیان و کارآفرین فرهنگی، صدور فرهنگ ایرانی اسلامی، ارتقا سبک زندگی سالم، اقتصاد، تجارت، بانک و بیمه، آموزش ‌و پرورش و ارتقا سبک زندگی ایرانی اسلامی با استفاده از انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای اشاره کرد.
گفتنی ست؛ رو نمایی از نخستین ایده بازار دائمی انیمیشن و بازی های رایانه ای، رو نمایی از نخستین فن بازار دائمی انیمیشن و بازی های رایانه ای، رونمایی از تولید بزرگترین پروژه انیمیشن رئال جهان، رونمایی از نخستین خبرگزاری تخصصی انیمیشن ایران، تقدیر و تجلیل از فعالان عرصه انیمیشن، رونمایی از سند راهبردی انیمیشن ایران و رونمایی از تمبر یادبود انیمیشن ایران از جمله مهم ترین برنامه های این همایش ملی می باشد.
این همایش در راستای اعتلا و ارتقاء سطح هنر انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای در افق چشم‌انداز ۱۴۰۴ و همچنین صنعت انیمیشن و بازی‌های رایانه‌ای، شاخص صادرات غیرنفتی، ۲۵ تا ۳۰ اردبیهشت ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
خاطرنشان می شود؛ علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و برای برقراری ارتباط با دبیرخانه علمی این سمپوزیوم به سایت این همایش به آدرس؛ ag95.sharif.ir مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست