آخرین اخبار

چهاردهمین همایش ملی حسابداری ایران

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

چهاردهمین همایش ملی حسابداری ایران با شعار “حسابداری و توسعه پایدار، نظارت و شفافیت مالی ” در دانشگاه ارومیه برگزار می گردد…

در سیزدهمین همایش ملی حسابداری ایران که در روزهای ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در دانشگاه تهران برگزار گردید، چهاردهمین همایش ملی حسابداری ایران به دانشگاه ارومیه واگذار شد. دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه ارومیه بر آن است با همکاری اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، دانشجویان و نیز انجمن های علمی و حرفه ای حسابداری و حسابرسی، چهاردهمین همایش ملی حسابداری را در روزهای ۵ الی ۷ خرداد ماه ۱۳۹۵ برگزار نماید. در این راستا  شعار همایش: “حسابداری و توسعه پایدار، نظارت و شفافیت مالی ” و متناسب با نیازهای روز حرفه حسابداری کشور و سیاست های دولت در توسعه پایدار تعیین و محورهای همایش متناسب با آن مشخص گردید.
محورهای این همایش شامل: حسابداری ارزشی، نظریه پردازی در حسابداری، اخلاق حرفه ای در حسابداری، نقش حسابداران در دوران پساتحریم، آموزش حسابداری و تدوین منابع علمی، حسابداری مدیریت و نقش آن در توسعه پایدار،  کنترل های بخش عمومی و گذر از سیستم نقدی به تعهدی، جایگاه بازارهای مالی در توسعه پایدار و نقض حسابداری، تحقیقات تجربی حسابداری و حسابرسی در بازارهای مالی، نظارت و ضفافیت در اطلاعات مالی، برنامه ریزی و کنترل در بخش عمومی و استانداردهای بین المللی حسابداری (IAS) و استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) می باشد.
صاحب نظران و علاقه مندان می توانند مقالات خود را تا آخر بهمن ماه به دبیرخانه همایش ارسال کنند و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت conf.isc.gov.ir/urmia مراجعه نمایند.

 

 

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست