آخرین اخبار

سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران در دانشگاه هرمزگان برگزار می شود…

دانشکدۀ فنی و مهندسی دانشگاه هرمزگان در نظر دارد با همکاری انجمن مهندسان ساخت و تولید ایران، دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و صنعتی کشور سیزدهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید ایران را در آبان ماه ۱۳۹۵ برگزار نماید. هدف از برگزاری این همایش، ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهای پژوهشی بین اندیشمندان، محققان، صنعتگران و دست‌اندرکاران در زمینۀ مهندسی ساخت و تولید می‌باشد.
فعالیت‌های همایش شامل بخش‌های ارائۀ مقالات علمی پژوهشی، پوستر، طرح‌ها و دستاوردهای صنعتی- نمایشگاهی از جدیدترین تولیدات و محصولات صنعتی مربوطه، کارگاه‌های آموزشی و تشکیل میزگردهایی در ارتباط با مسائل و نیازهای توسعه‌ای مهندسی ساخت و تولید در ایران است.
این کنفرانس با محوریت طراحی و ساخت به کمک رایانه، ماشین­ کاری سنتی و نوین، فرآیندهای شکل ­دهی فلزات و غیرفلزات، فرآیندهای متالوژیکی ساخت، ساخت در مقیاس کوچک، تست‌های مخرب و غیرمخرب، اتوماسیون در ساخت و تولید، کاربردهای صنعتی در ساخت و تولید و مدیریت و نیازهای توسعه ­ای در ساخت و تولید در تاریخ ۱۹ الی ۲۱ آبان ماه ۹۵ به مدت سه روز در این دانشگاه برگزار می شود.
علاقه مندان و صاحب نظران می توانند مقالات و طرح های خود را تا اواخر فروردین ماه سال آینده به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست