آخرین اخبار

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام و طیور

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام و طیور در اصفهان برگزار می شود…

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام و طیور، با حضور تولیدکنندگان مطرح انواع خوراک، افزودنی ها و مکمل های خوراکی دام و طیور، ماشین آلات، تجهیزات و ادوات، فعالان بخش های مرغداری و دامپروری، داروهای دامپزشکی و لابراتوارها و تجهیزات دام و طیور، تأسیسات دامپروری، مراکز علمی و تحقیقاتی، ارگان ها و سازمان های دولتی و نشریات از ۳ تا ۶ بهمن ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا می شود.
مهدی لطیفی، مدیر هماهنگی امور بین الملل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با اشاره به افزایش حضور مستقیم شرکت های خارجی در نمایشگاه های کشور به ویژه اصفهان پس از اعلام اجرایی شدن برجام، از حضور دو شرکت ایتالیایی “میلک لاین” و “اسگاری بولدی” در چهاردهمین نمایشگاه صنعت دام و طیور و دامپزشکی اصفهان خبر داد.
مهدی لطیفی با اشاره به اینکه این دو شرکت در زمینه تجهیزات مرغداری و خوراک دام و طیور فعالیت می کنند، گفت: این دو شرکت مطرح در چهاردهمین نمایشگاه دام و طیور در دو غرفه به مساحت ۴۲ متر به صورت مستقیم حضور خواهند داشت.
وی همچنین از حضور انجمن کشاورزی آلمان (DLG) برگزارکننده بزرگ ترین نمایشگاه کشاورزی جهان (اگریتکنیکال) در هانوفر آلمان و همچنین برگزار کننده نمایشگاه Eurotier یکی از معتبرترین و بزرگترین نمایشگاه های صنعت دام و طیور در جهان، خبرداد و گفت: این انجمن با هدف آشنایی با تولیدات ایران و جلب مشارکت برای نمایشگاه یوروتیر در اصفهان حضور می یابد.
این نمایشگاه در ساعات ۱۵ تا ۲۱ تاریخ مذکور پذیرای بازدیدکنندگان است و به طور ویژه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر روز پنجم بهمن ماه به بازدید متخصصان اختصاص دارد.
منبع: ایمنا

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست