آخرین اخبار

ششمین کنفرانس نانوساختارهای دانشگاه شریف

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

افتتاحیه ششمین کنفرانس بین المللی نانو ساختارها در جزیره کیش به همت دانشگاه صنعتی شریف و حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری و با معرفی برگزیدگان دهمین جشنواره برترین های فناوری نانو برگزار می شود…

ششمین کنفرانس بین المللی نانوساختارها (ICNS6) با تلاش دانشگاه صنعتی شریف و با حضور اساتید و دانشمندان برجسته دنیای علم از کشورهایی چون؛ آمریکا، اسپانیا، آلمان، استرالیا، انگلیس در روزهای ۱۷الی۲۰ اسفند سال جاری در جزیره‌ی کیش برگزار می‌گردد.
بنا بر این گزارش؛ ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری افراد و نهادهای فعال فناوری نانو را همه ساله ارزیابی و از برگزیدگان آن تقدیر به عمل می آورد. امسال نیز برگزیدگان دهمین جشنواره برترین های فناوری نانو براساس فعالیت ها و دستاوردهای سال ۱۳۹۳ در بخش های ۵ موسسه پژوهشی و دانشگاه برتر، ۱۰ محقق برتر، ۳ محقق فناور برتر، یک محقق جوان برتر، ۳ آزمایشگاه برتر معرفی خواهند شد.
مراسم معرفی برگزیدگان دهمین جشنواره برترین های فناوری نانو با توجه به گردهمایی متخصصان فعال حوزه فناوری نانوی کشور در ششمین کنفرانس بین المللی نانو ساختارهای کیش، همزمان با این رویداد و در مراسم افتتاحیه آن برگزار خواهد شد.
خاطرنشان می شود؛ ‎دانشگاه شریف به منظور فراهم آوردن فرصتی مناسب برای معرفی پیشرفت های جدید محققان کشور، ‏بررسی چالش های پیشرو در عرصه نانوساختارها و تقویت همکاری بین محققان ایرانی و ‏خارجی در زمینه فناوری نانو این کنفرانس را برگزار می کند.
شایان ذکر است، سخنرانان حاضر در این کنفرانس از برجسته ترین محققان و دانشمندان در حوزه نانوساختارهای فناوری دنیا می باشد.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست