آخرین اخبار

بیست چهارمین سمینار “گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی”

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

بیست چهارمین سمینار “گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی” در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می شود…

“بیست چهارمین سمینار گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی ” با حضور پزشکان ارجمند کشور و مدعوین دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می گردد.
از آنجا که درعرصه علم چشم پزشکی هرروز شاهد پیشرفت های شگرف در تشخیص و درمان بیماری ها هستیم، برگزاری سمینار سالیانه می تواند محیط مناسبی را برای همکاران در زمینه آشنایی با دستاورد های جدید و بکارگیری نتایج حاصل از آنها فراهم نماید.
این سمینار بصورت برنامه های مختلف ارائه مقالات تحقیقاتی با مشارکت گروه فوق تخصصی جراحان پلاستیک و ترمیمی چشم ایران اجرا می گردد.
لذا علاوه بر ارائه جدیدترین مطالب علمی و معرفی روشهای نوین تشخیص و درمانی در دنیا، تبادل نظر و تجربیات چشم پزشکان کشور، ارائه پانل های فوق تخصصی جراحان پلاستیک و ترمیمی چشم ایران مورد بحث قرار خواهد گرفت.
محورهای این سمینار شامل: عفونت باکتریال حدقه، سندرم التهابی حدقه، درمان آنتروپیون وابسته به سن، تمورهای حدقه بامنشاء عصبی، شکستگی مرکب زایگوماو ماگیزیلا، درمان جراحی نوروفیبروم اطراف چشم، اخلاق درجراحی پلاستیک، ضایعات عروقی حدقه، تمورهای نانویدو متاستاز حدقه و غیره می باشد.
متخصصان و صاحب نظران می توانند مقالات و طرح های خود را به دبیرخانه سمینار ارسال کنند و برای اجرای سمینار در تاریخ ۲۹ الی ۳۱ اردیبهشت ماه سال آینده در هتل شیراز حضور پیدا کنند.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست