آخرین اخبار

چهارمین جشنواره بورس ایده ها

نوشته شده توسط تیم رصد علمنا

چهارمین جشنواره بورس ایده ها در دانشگاه سمنان برگزار می شود…

دکتر احسان برهانی، مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه سمنان از برگزاری چهارمین جشنواره بورس ایده ها در حوزه انرژی درتالار دانش این دانشگاه خبر داد .
دکتر احسان برهانی با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در راستای تحقق کسب ایده ها در زمینه انرژی و ارتقاء سطح علمی دانشجویان و علاقه مندان در حوزه انرژی و گسترش فناوری، خلاقیت و ایده پروری برگزار می شود .
دکتر برهانی با بیان اینکه این جشنواره اسفند امسال برگزار می شود افزود :هشت موضوع درباره انرژی محورهای این جشنواره هستند.
وی ادامه داد: تکنولوژی های نوین انرژی، تکنولوژی های انرژی هسته های، اقتصاد، انرژی و محیط زیست، صرفه جویی و بهینه سازی انرژی، انرژی های تجدید پذیر،صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت آب و برق و انرژی و بحران آب محورهایی هستند که علاقه مندان می توانند ایده های خود را تا ۱۴ بهمن به دبیرخانه جشنواره به نشانی سمنان، میدان دانشگاه روبروی پارک سوکان، پردیس شماره یک دانشگاه سمنان – مرکز کار آفرینی ارسال نمایند .
دکتر برهانی افزود :پس از داوری، ایده های برتر به پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان معرفی می شوند تا برای تجاری سازی و ایجاد ثروت از آنها حمایت شود. .
مسئول برگزاری جشنواره بورس ایده ها گفت: دو شاخص خلاقیت و کارایی ملاک اصلی داوری ایده های ارسالی است.
چهارمین جشنواره بورس ایده ها در حوزه انرژی به همت مرکز کارآفرینی و با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در تاریخ ۱۱ اسفند ماه سال جاری برگزارمی شود.

درباره نویسنده

تیم رصد علمنا

دیدگاه شما چیست